Нагороди

 З метою відзначення кращих представників трудових колективів за видатні заслуги перед районом у здійсненні заходів щодо зміцнення його авторитету, розвитку економіки, охорони здоров’я, науки, освіти, культури, мистецтва, фізичної культури і спорту, інших сфер діяльності, виконком районної у місті ради вирішив:

1. Започаткувати нагороду виконкому районної у місті ради – нагрудний знак «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району».
2. Затвердити:
2.1. Ескіз нагрудного знака «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району» (додаток 1) та його опис (додаток 2).
2.2. Положення про нагрудний знак «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району» (додаток 3).
3. Керівникам структурних підрозділів виконкому районної у місті ради чітко дотримуватися вимог зазначеного Положення при вирішенні питань щодо нагородження нагрудним знаком.
4. Загальному відділу (Тітова І.І.) забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті виконкому районної у місті ради в мережі Інтернет у визначений чинним законодавством термін.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконкому Просвєтову К.В.

 

ОПИС
нагрудного знака «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району»

Нагрудний знак «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району» (далі – нагрудний знак) складається з трьох елементів: колодки, підвісу і центральної вставки. Загальна довжина знаку складає 115 мм.

Колодка нагрудного знаку має форму прямокутника, виготовляється із міді та латуні і має яскраво-жовте покриття. Вона прикрашається стрічкою у вигляді двох рівнозначних вертикальних смуг зеленого і червоного кольору, що символізує прапор міста Кривого Рогу. На зворотному боці колодки знаходиться кріплення у вигляді булавки. Загальна довжина колодки складає 58 мм.

Підвіс нагрудного знаку має форму ромбоподібного чотирикутника із декоративним орнаментом, виготовляється із міді і має яскраво-жовте покриття.

Центральна частина підвісу має форму кола діаметром 26 мм., де на синьому тлі посередині зображена емблема Дзержинського району у декоративній рамці, навколо якої нанесено напис жовтого кольору «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району. м. Кривий Ріг». Поверхня центральної частини підвісу захищена оптичною лінзою.

До нагрудного знаку додається посвідчення і футляр.

 

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району»

1. Нагрудний знак «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району» (далі – нагрудний знак) є нагородою виконкому Дзержинської районної у місті ради.
2. Нагрудним знаком нагороджуються мешканці району і міста Кривого Рогу, а також громадяни інших держав і міст України за:
- видатні заслуги перед районом у здійсненні заходів щодо зміцнення його авторитету, розвитку економіки, охорони здоров’я, науки, освіти, культури, мистецтва, фізичної культури і спорту, інших сфер діяльності;
- визначну благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність;
- багаторічну, бездоганну державну службу та службу в органах місцевого самоврядування;
- благоустрій району;
- самовідданість в екстремальних ситуаціях при захисті майна територіальної громади та об’єктів життєзабезпечення району;
- досягнення визначних успіхів у навчанні і вихованні підростаючого покоління, підготовку висококваліфікованих спеціалістів у різних сферах діяльності;
- значний внесок у справу охорони навколишнього середовища.
3. Пропозиції про нагородження нагрудним знаком надаються до організаційного відділу не пізніше ніж за 1,5 місяця до дати вручення нагороди структурними підрозділами за попереднім погодженням із заступниками голови районної у місті ради та керуючою справами виконкому.
4. У пропозиціях має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, повна назва займаної посади, дата проведення нагородження.
5. До пропозицій додається характеристика особи, яка представлена до нагородження нагрудним знаком, у якій зазначаються відомості про трудову діяльність, виробничі, наукові, інші досягнення, конкретні заслуги особи, інформацію про отримані раніше нагороди.
6. Організаційний відділ опрацьовує отримані матеріали і надає для розгляду керуючій справами виконкому.
7. Керуюча справами виконкому остаточно узгоджує з головою районної у місті ради кандидатури для нагородження нагрудним знаком. 
8. За резолюцією голови районної у місті ради проект рішення виконкому районної у місті ради про нагородження нагрудним знаком готує організаційний відділ.
9. Вручення нагрудного знака проводиться в урочистій обстановці головою районної у місті ради або за його дорученням одним із заступників голови чи керуючою справами виконкому.
10. Витяг з рішення виконкому районної у місті ради про нагородження надсилається загальним відділом виконкому за місцем роботи нагородженого, на підставі чого робиться відповідний запис у його трудовій книжці.
11. Ведення обліку нагороджених нагрудним знаком здійснюється організаційним відділом.