Об’яви

12.09.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

         У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: проспект Металургів, буд.16, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84, та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 год. до 17.00 год.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності!

12.09.2018

До уваги мешканців району!
         В рамках реалізації Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого Рогу на 2017 – 2019 роки, в районі продовжується прийом документів для виплати компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста.    Часткова компенсація надається в розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Компенсація перераховується  підприємству тепло- або водопостачання для подальшого перерахування на рахунок заявника.

         У разі виникнення додаткових питань громадяни району можуть отримати консультацію за телефоном «гарячої лінії» (056) 92-85-73.

Звертаємо увагу, що заяви та документи на отримання компенсації приймаються до 01 грудня 2018 року!

04.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує,

що  26 вересня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу «МОБІЛЬНА ВІЗА – для кожної родини». Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- оформити декларації з лікарями первинної ланки;

- отримати консультації з інших питань.

10.08.2018

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ!

У разі виявлення фактів незаконного прийому металобрухту(краденого державного та комунального майна, в т.ч. люків та іншего обладнання міських інженерних мереж) просимо повідомляти на телефони "гарячої лінії" виконкому Металургійної районної у місті ради: 74-10-10 або +38(096)174-10-10.

10.08.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради нагадує, що з травня 2018 року в Україні вступили в дію нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.

З 1 травня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», якою затверджено Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення), у новій редакції.
З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період  з 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня).
Для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
- непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;
- внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);
- особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
- особи, члени сім'ї  яких не зареєстровані за адресою домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства ;
- особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.​
Враховуючи зміни до Порядку надання субсидії  громадянам необхідно звернутися до Управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108 для заповнення нових заяви та декларації, або в разі виникнення  питань за телефонами: 0973920336.
Громадянам, які проінформовані про зекономлену субсидію з послуги по опаленню газом та електроенергією необхідно подати до 1 вересня поточного року заяву для одержання частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу. Перерахування частини  невикористаної  субсидії здійснюється на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі на підставі особистої заяви.​
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через який буде проводиться виплата невикористаної суми субсидії, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
            З вищевказаного питання, в тому числі подання заяви, просимо звертатись до  управління праці та соціального захисту населення за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, кабінет № 207 та за телефоном 0973920336.

27.06.2018

 

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІ кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Криворізький навчальний центр №80, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 82 КТ» КМР, КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Джерело», Підприємство «Криворізький будинок профспілок» Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок (Міжгалузевої ради профспілок), ДВНЗ «Криворізький будівельний коледж», Криворізьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, Підприємство споживчої кооперації «Центральний ринок» м. Кривого Рогу Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №246» КМР, КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» КМР, КЗ «Криворізька станція переливання крові» ДОР», Криворізький технікум Національної металургійної академії України, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №13 КТ» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) 148 КТ» КМР, КП «Ритуал Сервіс Плюс», ТОВ «Інваріант», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №44» КМР, ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66.

Станом на 01.07.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В ІІ кварталі 2018 року зареєстровано 23 колективних договори,  27 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-82-84.

27.06.2018

Про підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2018 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2018 року та з 1 грудня       2018 року. Тому, вже з 1 липня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" від 07.12.2017                № 2246-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 липня 2018 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1777 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 липня – 1559 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 липня – 1944 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 липня – 1841 грн.;
 • працездатних осіб з 1 липня – 1841 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1435 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у липні 2018 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

12.06.2018

Роз'яснювальний лист

Доводимо до Вашого відома, що Верховною Радою України прийнятий Закон України від 06.12.2016 № 1774-VІІІ, яким доповнено статтю 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», відповідно до якої до повноважень виконавчого органу міської ради належить:

здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;

накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість  у порядку, встановленому законодавством.

З метою виконання зазначених норм Закону в структурі департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради утворено Інспекцію з питань праці та зайнятості, на яку покладено обов’язки контролю за дотриманням законодавства про працю.

Інспекція з питань праці та зайнятості наголошує, що однією із умов легалізації трудових відносин є укладання трудового договору з найманими працівниками.

Відповідно до статі 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від червня 2015 року № 413, де зазначено, що роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівн

Інспекція з питань праці та зайнятості департаменту
соціальної політики виконкому Криворізької міської ради

 

03.05.2018

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

08.05.2018р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 8-45 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 9-00 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії»(вул. Кооперативна);
 • 09-30 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2018р.:

 • 9-00 год.урочистиймітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (сквер 60-річчя Перемоги);
 • святкові концертні програми, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

10-00 год. -  сквер 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова);

11-00 год.- парк імені Б.Хмельницького.

 

11.04.2018

“Ринку земель у місті бути!”

Міська рада ухвалила рішення від 218.03.2018 № 2621
“Про погодження попереднього переліку земельних ділянок комунальної власності міста, які (або право на які) можуть бути виставлені на земельні торги окремими лотами”

11.04.2018

Інформація про проведення Всеукраїнського турніру з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

За інформацією Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників анти терористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції, 19 травня 2018 року  у Київі, на стадіоні  «Атлет» відбудеться турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ».

Участь у змаганнях беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні АТО, або в ході миротворчих операцій за участю України.

Змагання  проводяться за двома категоріями учасників:

 • особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються  за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

 • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим їх пошкодженням, які пересуваються самостійно без додаткових засобів. 

Прогнозована  кількість учасників зі всієї країни 150 осіб – 15 команд по 10 осіб.

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України  https://ffu.ua/ або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки (конт.тел. 068572-48-34).               

11.04.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: пр.Металургів, буд.16 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84 та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

02.04.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом І кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗШІ І-ІІ ступенів №1 КМР ДО, ДВНЗ «Криворізький національний університет», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 імені Олександра Васякіна» КМР, кредитна спілка «Захист», ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», КП «Фармація», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР, Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, ПрАТ «Кривбастехнопром», КП «Ритуал Сервіс Плюс», Криворізький коледж НМетАУ, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №15» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» ДОР», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)», КЗ Криворізька інфекційна лікарня №1 ДОР», КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», ПП «Мехбудтранс», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 186 КТ» КМР.

Станом на 01.04.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В І кварталі 2018 року зареєстровано 11 колективних договорів,  15 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

30.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  доводить до відома мешканців району, що 14.03.2018 виконкомом Криворізької міської ради  прийнято рішення № 125 «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років».

В рішенні зазначено, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря  становитиме 8ºС, то опалювальний сезон  2017-2018 років буде завершено.

Громадянам району, які отримують житлову субсидію по закінченню опалювального періоду 2017-2018 років  буде проведений автоматичний перерахунок розміру призначеної житлової субсидії.

Автоматичний перерахунок не стосується громадян, які мають індивідуальне опалення. Цим громадянам субсидія призначена по 15 квітня включно.

У разі виникнення  питань необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном  92 81 40

 

Управління праці та соціального захисту населення

 

26.03.2018

Шановні мешканці району та міста,

з 27.03.2018 по 07.04.2018 року  на площі біля стадіону “Металург” буде проходити виставка-ярмарок “Все для саду та городу”, за адресою: пр. Металургів, 5. Виставка-ярмарок працюватиме  з 8.00 до 20.00.

15.03.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань  сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 06.04.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів   за телефоном 92-10-94.

28.02.2018

          До уваги суб’єктів господарювання, планована господарська діяльність
яких на території Металургійного району міста підлягає
     оцінці впливу на довкілля

       Відповідно до статей 4, 5 і 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», що набрав чинності 18.12.2017, для інформування мешканців району Ви маєте можливість оприлюднення на цій сторінці офіційного сайту виконкому Металургійної районної у місті ради:

 • повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля;
 • оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля;
 • інформації про висновок з оцінки впливу на довкілля (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття);
 • рішення про провадження планованої діяльності (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття;
 • звіту з оцінки впливу на довкілля.

    Для розміщення цих матеріалів Вам необхідно надати їх у письмовій формі (на паперових носіях) та в електронному вигляді у відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42, каб. №№ 38 або 39, е/а: dz_ekonomy@ukr.net).

       Довідки за телефоном 92 10 84.

12.02.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 14.03.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів     за телефоном 92-10-94.

12.02.2018

УВАГА!
Шановні мешканці Металургійного району!

В будівлі управління праці та соціального захисту населення  за адресою: проспект Металургів, буд. 16  з 12.02.2018  пошкоджено телефонний кабель. Мешканці району з усіх питань можуть звертатися за номером мобільного телефону управління – 097 - 39 - 20 - 336.

На сьогоднішній день ведуться відновлювальні роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

12.02.2018

Урядом підвищено розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що з метою покращення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб урядом прийнято постанову від 17.01.2018 № 15 „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою передбачено:

         - підвищення розміру щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг особам (далі – грошова допомога), які отримують пенсії, та  дітям – з 884 до 1 000 гривень;

         - підвищення граничного розміру загальної суми грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, – з 2400 до 3000 гривень та до 5000 гривень багатодітним сім’ям.

         Постанова № 15 набула чинності 20.01.2018.

         В зв’язку з підвищенням розміру грошової допомоги з 20 січня  2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради здійснений автоматичний перерахунок, без звернення громадян. Тому, у починаючи з лютого 2018 року грошова допомога буде виплачуватись у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

31.01.2018

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-84-86 , на який можуть звертатися громадяни у разі виявлення порушень трудового законодавства.

26.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що в 2018 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних (надалі – часткова компенсація).

Часткова компенсація надається громадянам, які постійно проживають на території міста та мають реєстрацію у місті Кривому Розі, коштом міського бюджету згідно з Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого рогу на 2017-2019 роки.

Часткова компенсація надається одноразово однією сумою в розмірі у розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Перераховується безпосередньо підприємству тепло – або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

Часткова компенсація надається:

 • малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;
 • одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну;
 • людям з інвалідністю;
 • сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;
 • опікунам чи піклувальникам;
 • багатодітним сім’ям;
 • безробітним, які понад рік перебувають на обліку у центрі зайнятості;
 • прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;
 • особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;
 • ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, сім’ям учасників антитерористичної операції на сході України, які пропали безвісті в зоні її проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту іншим пільговим категоріям громадян, які мають відповідні посвідчення;  
 • не працюючим пенсіонерам;
 • студентам навчальних закладів денної форми навчання;
 • До бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші, що фінансуються з державного або місцевого бюджету

Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву (ЗРАЗОК ЗАЯВИ ) зі згодою на обробку персональних даних;

- копію паспорта (1, 2, сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документ про належність до вищезазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі, копія посвідчення тощо);

-  документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

         З 01.02.2018 в районі будуть працювати наступні пункти прийому документів:

Пункт прийому документів

Адреса пункту прийому та контактний телефон

Графік роботи

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр-т Миру, 42, каб. 3,

тел. 92-28-03

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та каб. 227 тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00

з 08.30 до 15.00

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі»

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали) тел. 92-04-14

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35

тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.00 до 16.00 

 

 

Телефон районної «гарячої лінії» 92 84 86.

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2018 року.                                             

25.01.2018

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захистук населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що 27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №1098 (чинна з 01.01.2018), якою затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату  (далі – тимчасова допомога).

Тимчасова допомога призначається у період з 1 січня 2018 року по       31 грудня 2020 року непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу. Під час досягнення пенсійного віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", особа звертається до органів Пенсійного фонду України із заявою про видачу довідки про наявний страховий стаж.

Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1373 грн. – з 1 січня 2018 року).

Тимчасова допомога призначається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, міських райдержадміністрацій з дня звернення за її призначенням, у разі подання заяви з усіма необхідними документами, та перераховується кожні шість місяців з урахуванням майнового стану заявника та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення тимчасової допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 92 81 40

 

Начальник відділу прийому громадян М.В. Тарасенко

23.01.2018

Шановні мешканці району – благодійники, волонтери і меценати!

Доводимо до Вашого відома, що Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві у колонній залі КМДА.

Останній термін подачі заявок для участі а Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2017» - 15 лютого 2018 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org  або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

10.01.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2017 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме:   ПрАТ «Криворіжіндустрбуд», КП «Кривбасводоканал», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ №79 художньо-естетичного напрямку» КМР, КЗ «Криворізький центр здоров'я» КМР, КЗ «ДНЗ №136», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», КП «Ритуал сервіс плюс», Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровської області, ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)»,   КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Перлина Криворіжжя» КМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг, КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №94» КМР .

Станом на 01.01.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. За 12 місяців 2017 року зареєстровано 42 колективних договори,  75 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

05.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району !

Виконком Металургійної районної у місті ради просить інформувати районну службу у справах дітей про факти продажу алкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років за

телефонами гарячої лінії   92-11-04, 74-10-10

04.01.2018

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (тимчасово).

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

03.01.2018

Шановні мешканці району!

Розпочато роботу Мобільного офісу муніципальних послуг, який передбачає виїзні прийоми.

Під час роботи Мобільного офісу мешканці району, які проживають у відділеному житловому масиві, де розташований КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18», зможуть оформити документи на отримання паспорта або внесення до нього змін, прописку, виписку, щодо отримання субсидій, реєстрації бізнесу, оформлення нерухомості, вирішити земельні та інші питання.

Виїзні прийоми будуть здійснюватися за складеним заздалегідь графіком. Про режим роботи пересувних офісів людей інформують через засоби масової інформації.

Запис на прийом до представників Мобільного офісу здійснюється в:

- Центрі адміністративних послуг «Віза»  (пл. Молодіжна, 1; тел. 493-08-28);

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» (вул. Героїв АТО, 55;    тел. 92-04-14);

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради    (пр. Металургів, 16 каб. 108, 115; тел. 92-81-40, 92-85-73).

 

03.01.2018

Шановні мешканці району!

      Обмежені у пересуванні люди можуть скористатися повним спектром послуг Центру адміністративних послуг «Віза» не виходячи з дому за місцем їх перебування (вдома, у лікарні тощо). Для цього застосовується мобільне автоматизоване робоче місце адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» («мобільний кейс»).

         Дані послуги можуть отримати соціально вразливі категорії мешканців району:

 • особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • учасники бойових дій;
 • учасники війни;
 • Герої України;
 • Герої Соціалістичної праці;
 • особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю;
 • громадяни, які досягли 80-річного віку.

 

Замовити виїзне обслуговування можна за телефоном «гарячої» телефонної лінії 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krogerc.info/ua/service center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

 

02.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги мешканців Металургійного району!

З 02.01.2018 року прийом і видача документів по наданню публічних послуг буде здійснюватись через головний офіс Центру адміністративних послуг «Віза» за адресою:пл.Молодіжна,1, телефони для довідок:

- загальний відділ виконкому Металургійної районної у місті ради (0564) 92-28-03;

- Центр адміністративних послуг «Віза»

(0564) 92-13-77, 92-13-61, 92-13-89.

 

08.12.2017 

Про підвищення соціальних стандартів з 1 грудня 2017 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2017 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 травня 2017 року та з 1 грудня       2017 року. Тому, вже з 1 грудня відбудеться друге підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" від 21.12.2016 р.           N 1801-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 грудня 2017 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1700 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 грудня – 1492 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 грудня – 1860 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 грудня – 1762 грн.;
 • працездатних осіб з 1 грудня – 1762 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1373 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 грудня 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у грудні 2017 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-81-40.

07.12.2017 

Шановні мешканці Металургійного району!

15.12.2017 в малому залі засідань виконкому Металургійної районної у місті ради о 10.00 буде проведено інформаційно-роз’яснювальну  зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності на тему: “Регуляторна політика – інструмент ліквідації тіньового сегменту економіки”, а саме інформування про основні засади:

- надання часткової компенсації відповідно до вимог рішення виконкому Криворізької міської ради від 23.05.2017 №253 “Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва”, зі змінами;

- розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення сезонних ярмарків відповідно до проекту регуляторного акта – рішення виконкому міської ради “Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м. Кривому Розі”, оприлюдненого у Криворізькій міській комунальній газеті “Червоний гірник” 23.11.2017 та розміщеного на офіційних сторінках виконкому Криворізької міської ради, виконкомах районних у місті рад.

У ході інформаційно-роз’яснювальної зустрічі  буде проведене анкетування суб’єктів підприємницької діяльності:

-    про бізнес-клімат на території міста;

             - про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Криворізької міської ради.

Відбудеться обговорення питань, які впливають на розвиток підприємницького середовища.

27.11.2017 

Виплати державної соціальної допомоги на поховання осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які на момент смерті перебували на обліку, як внутрішньо переміщені особи

          Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.
       Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (далі – Закон) передбачено виплату державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. В той же час, статтею 15 Закону передбачено, що у разі смерті особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю члену його сім’ї або особі, яка здійснила поховання, виплачується на вибір допомога на поховання в розмірі двомісячної суми державної соціальної допомоги згідно із Законом або допомога на поховання чи відшкодування витрат на поховання гідно з іншими нормативно-правовими актами.
           Якщо померла особа з інвалідністю, або дитина з інвалідністю на час смерті не перебувала на обліку в органах соціального захисту населення, як отримувач державної соціальної допомоги, на підконтрольній території, виплату допомоги на поховання здійснює орган соціального захисту населення на території, контрольованій українською владою, до якого звернулися особи, які мають право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.
      До заяви про виплату допомоги на поховання необхідно надати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, виданий територіальним органом Міністерства юстиції України у порядку, визначеному чинним законодавством щодо проведення державної реєстрації смерті, або довідку про смерть.
         Допомога на поховання виплачується лише на поховання осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю смерть яких настала на момент перебування на обліку в органах соціального захисту населення на тимчасово окупованій території України або в районні проведення антитерористичної операції як отримувача державної соціальної допомоги.
        У разі настання смерті особи з інвалідністю з дитинства та дитини з інвалідністю після закінчення терміну на який була призначена державна соціальна допомога в органах соціального захисту населення допомога на поховання не виплачується.
    За більш детальною інформацією, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

21.11.2017 

Шановні мешканці Металургійного району!

Для покращення вашого доступу до органів місцевого самоврядування, з метою прийому ваших звернень та оперативного реагування на них виконком Металургійної районної у місті ради інформує про наявність
мобільного телефонного зв’язку за номером: (096)-174-10-10. 
Ми працюємо для вас!

Виконком  Металургійної  районної  у місті  ради
 

08.11.2017 

Шановні громадяни!

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організації України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності  та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто, саме «гарячі» лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

На базі ГО «Ла Страда-Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

 1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням  з 12:00 до 20:00 та в суботу – з 12:00 до 16:00.
 2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800  500 335 (зі  стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних – діє до 24.11.2017). З 25. 11. 2017 переходить  на новий загальноєвропейський номер 116 123  безкоштовний з мобільних. Лінія працює цілодобово.

 

30.10.2017 

Інформація про наміри для споживачів ТОВ "ЕКОСПЕЦТРАНС"

 24.10.2017                                    

Підвищено розміри державних соціальних допомог, призначених відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям - інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148 – VIII, яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державних соціальних допомог, призначених відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам інвалідністю».

Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Категорія громадян

Розмір допомоги з 1 жовтня 2017

Інвалідам з дитинства 1 групи підгрупи А з надбавкою на догляд

(100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 75% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

2793,40

1452*100%=1452,00

1452*75%=1089,00

252,40-доплата

Інвалідам з дитинства 1 групи підгрупи Б з надбавкою на догляд

(100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

2178,00

1452*100%=1452,00

1452*50%=726,00

Інвалідам з дитинства 2 групи (80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

1452,00

1452*80%=1161,60

290,40-доплата

Одиноким інвалідам з дитинства 2 групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд (80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

1452,00

1452*80%=1161,40

1452*15%=217,80

72,60-доплата

Інвалідам з дитинства 3 групи (60% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

1452,00

1452*60%=871,20

580,80-доплата

363,00-доплата

Одиноким інвалідам з дитинства 3 групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд (60% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

1452,00

1452*60%=871,20

1452*15%=217,80

284,00-доплата

На дітей-інвалідів від 0 до 18 років (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

1452,00

1452*70%=1016,40

435,60-доплата

На дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

1729,40

1452*70%=1016,40

1426*50%=713,00

На дітей-інвалідів підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 100% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

2442,40

1452*70%=1016,40

1426*100%=1426,00

На дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)

1904,90

1452*70%=1016,40

1777*50%=888,50

На дітей-інвалідів підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 100% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)

2793,40

1452*70%=1016,40

1777*100%=1777,00

На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 0 до 18 (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+50% розміру допомоги для дітей-інвалідів)

1524,60

1452*70%=1016,40

1016,40*50%=508,20

На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС до 6 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+50% розміру допомоги для дітей-інвалідів+50% прожиткового мінімуму для дітей до 6 років)

2237,60

1452*70%=1016,40

1016,40*50%=508,20

1426*50%=713,00

На дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС до 6 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+50% розміру допомоги для дітей-інвалідів+100% прожиткового мінімуму для дітей до 6 років)

2950,60

1452*70%=1016,40

1016,40*50%=508,20

1426*100%=1426,00

На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+50% розміру допомоги для дітей-інвалідів+50% прожиткового мінімуму для дітей від 6 до 18 років)

2413,10

1452*70%=1016,40

1016,40*50%=508,20

1777*50%=888,50

На дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+50% розміру допомоги для дітей-інвалідів+100% прожиткового мінімуму для дітей від 6 до 18 років)

3301,60

1452*70%=1016,40

1016,40*50%=508,20

1777*100%=1777,00

 

Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд

Назва державної соціальної допомоги

Відсоток

Сума

особам з інвалідністю І групи

100%

1 452,00

жінкам, яким присвоєно звання "Мати – героїня”

100%

1 452,00

особам з інвалідністю ІІ групи 

80%

1 452,00

особам з інвалідністю ІІІ групи

60%

1 452,00

священнослужителям

50%

1 373,00

особам, які досягли віку

30%

1 373,00

на догляд пенсіонеру

15%

217,80

на догляд особам з інвалідністю І групи підгрупи А

30%

435,60

на догляд особам з інвалідністю І групи підгрупи Б

15%

217,80

на одну дитину померлого годувальника

100%

1 452,00

на двох дітей померлого годувальника

120%

1 742,40

на трьох і більше дітей померлого годувальника

150%

2 178,00

 

19.10.2017

Зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги 
внутрішньо переміщеним особам

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №689 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені зміни до Положення про порядок надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505.

Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди у довільній формі про виплату йому грошової допомоги від інших членів сім’ї (далі - уповноважений представник сім’ї) у таких розмірах:

 • для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) - 884 гривні на одну особу (члена сім’ї);
 • для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю - 130 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
 • для осіб з інвалідністю II групи - 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
 • для осіб з інвалідністю III групи - прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність;
 • для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2400 гривень або 3400 гривень, якщо до складу сім’ї входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю.

Якщо у складі сім’ї, якій призначено грошову допомогу, відбулися зміни, розмір грошової допомоги перераховується з місяця, наступного за місяцем виникнення таких змін, за заявою уповноваженого представника сім’ї або інформацією, поданою компетентним органом.

Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім’ї подає до уповноваженого органу або установи уповноваженого банку  заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб усіх членів сім’ї.

Особам працездатного віку, яким виплату грошової допомоги було припинено у зв’язку з тим, що особа не працевлаштувалася протягом шести місячного періоду, грошова допомога не призначається.

Грошова допомога не призначається у разі, коли: будь-хто з членів сім’ї має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних

Заступник начальника відділу прийому громадян Д.Д. Світлична

06.10.2017

Шановні керівники підприємств, установ та організацій

Металургійного району!

                           

     Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу, що в  листі Міністерства соціальної політики України від 27.05.2014 №5367/0/14-14/18 «Рекомендації щодо змісту колективних угод» внесені рекомендації щодо включення відповідних положень до колективних договорів.

Просимо Вас і Ваші профспілкові комітети  ініціювати та сприяти щодо включення доповнення до колективного договору відповідними положеннями, а саме щодо:

- забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків  (стаття 18 Закону України «Про забезпечення рівних та можливостей жінок і чоловіків»);

- соціального захисту ветеранів праці та людей похилого віку (Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»);

- профілактики ВІЛ – інфекції /СНІДу та туберкульозу у виробничому середовищі та недопущення випадків дискримінації працівників із такими захворюваннями.

Нагадуємо, що повідомна реєстрація колективного договору, змін та доповнень до нього проводиться в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради по пр.Металургів, 16, каб.210, тел. 92-84-86.

 

04.10.2017

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні криворіжці!

З 1 вересня 2017 року в місті Кривому Розу стартував конкурс проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018".

Автором проекту можуть бути як громадські, благодійні організації, які здійснюють свою діяльність на території міста, так і фізичні особи (повнолітні дієздатні громадяни України, які зареєстровані та проживають на території міста, у тому числі внутрішньо переміщені особи)

Для цього необхідно розробити відповідний проект (комплекс заходів), розрахувати бюджет витрат на реалізацію та зібрати підписи на підтримку своєї ідеї.

Останнім днем прийому документів визначено 13 жовтня цього року.

Конкурсні пропозиції необхідно подавати в друкованому вигляді до управління економіки виконкому Криворізької міської ради, в робочі дні з 8:30 до 17:00, каб. 428, 222.

За довідками та консультаціями звертатися до виконкомів районних у місті рад за телефонами:

Саксаганський р-н – 64-30-35;   Металургійний р-н – 90-67-68;

Центрально-Міський р-н – 90-08-30;   Тернівський р-н – 35-03-62;

Інгулецький р-н – 21-10-44;   Покровський р-н – 440-32-12;

Довгинцівський р-н – 71-13-74.

Про деталі проведення конкурсу, документи, які необхідно подавати, новини конкурсу, запрошення на навчальні семінари та інше, можна дізнаватися на сайті gb.kr.gov.ua

 

Рада з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет -2018"

 

Для довідки:

Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста Кривого Рогу, обсяг якого у 2018 році становитиме 15 млн.грн, яка спрямовується на фінансування заходів, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених у проектні пропозиції, що стали переможцями конкурсу. Переможці обираються мешканцями шляхом голосування.

29.09.2017

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги  управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

28.09.2017

До уваги мешканців району!

07.10.2017 року на оптово-ринковому комплексу ТОВ “Еліт-Бізнес”, буде проходити ярмарок з продажу плодово-овочевої продукції -“Золота осінь”, за адресою: вул. Вокзальна, 26а.

Під час проведення ярмарку проїзд до оптово-ринкового комплексу ТОВ “Еліт-Бізнес” буде безкоштовний.

12.09.2017

До уваги мешканців району!

Заяви та документи на отримання часткової компенсації  вартості  послуг тепло-  або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста  у  зв’язку з  підвищенням  тарифів на комунальні   послуги  (на 500 грн.) приймаються до 01.12.2017

08.09.2017

Шановні мешканці Металургійного району!

У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: пр.Металургів, буд.16 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради працює тільки один телефон за номером - 92 - 82 - 84 та мобільний телефон 097-39-20-336. Зазначений номер телефону працює в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00. З усіх питань просимо звертатися за вищевказаним номером телефону.

04.09.2017 

Особливості виплати допомоги особам,
які не мають права на пенсію та інвалідам

         З 1 січня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від      30.12 2015  № 1182 « Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2005 р. № 261 і від 17 вересня 2014 р. № 454», якою внесено зміни, зокрема до  пункту 36  Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2005 № 261, які передбачають, що засуджені мають право на призначення соціальної допомоги, яка за наявності відповідного права призначається органами праці та соціального захисту населення за місцем відбування особою покорання.

         Особа, яка під час відбування покарання набула права на соціальну допомогу, подає до адміністрації установи виконання покарань клопотання щодо забезпечення необхідних умов для призначення їй соціальної допомоги за місцезнаходженням такої установи, зокрема щодо виклику представників органів праці та соціального захисту населення і офіційного прийому ними в установленому порядку відповідних документів, передбачених пунктом 10 цього Порядку, безпосередньо від особи, яка відбуває покарання, або від ії представника за довіреністю.

      Адміністрація установи виконання покарань не більш як протягом 30 днів з дати реєстрації клопотання особи, яка набула права на призначення соціальної допомоги під час відбування покарання, забезпечує зустріч цієї особи із представником органу праці та соціального захисту населення та всебічно сприяє належному оформленню і поданню нею відповідних документів або забезпечує умови для оформлення і подання необхідних документів через її представника.

      Особи, яким до відбування покарання була призначена соціальна допомога, продовжують її отримувати на загальних підставах.

         Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі, виплачується на загальних підставах у розмірі 100 відсотків призначенного розміру та перераховується на рахунок одержувача такої допомоги.

.           Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

01.09.2017 

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє вам про те, що у нашому місті склалася вкрай складна ситуація, пов’язана з оплатою боргів та поточних платежів за послугу з теплопостачання. Початок опалювального сезону вже на порозі. Чи розпочнеться він своєчасно, чи будемо ми з теплом,  залежить тільки від нас з вами.

На даний час тривають роботи по підготовці зовнішніх мереж теплопостачання до опалювального періоду 2017-2018 років. Своєчасність виконання ремонтних робіт залежить від грошових надходжень на розрахунковий рахунок підприємства КПТМ «Криворіжтепломережа». Через систематичне невиконання мешканцями міста договірних зобов’язань у повному обсязі підприємство не має можливості купувати у необхідній кількості труби, паливно-мастильні та будівельні матеріали, запчастини, обладнання, розраховуватись з підприємствами постачальниками газу, води та електроенергії.

Сплачуйте  борги за тепло вашої квартири та нагадайте про обов’язок і своїм сусідам.

Давайте разом  перезимуємо в колі своїх родин, в теплих затишних  оселях!

Щиро сподіваємось на ваше розуміння важливості порушеного питання.

 

З повагою до вас, виконком Металургійної районної у місті ради.

29.08.2017 

ДО УВАГИ СІМЕЙ З ДІТЬМИ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

            Коло учасників проекту «Найкраще дітям» поповнив об’єкт побуту салон краси  «ФІФА».
Мета колективу однодумців –  допомогти сім’ям з дітьми з інвалідністю. Максимальна знижка на перукарські послуги для  цієї категорії – 50%.     
  Адреса  салонуі: вул. Святогеоргіївська, 5 (Саксаганський район).

Начальник відділу  соціального захисту населення УПСЗН
виконкому Металургійної районної у місті ради   Даценко Т.М.

14.07.2017 

Звіт про роботу системи БПД України у 2016 році та Інформація про роботу Першого криворізького місцевого центру БВПД та розвиток системи БПД

30.06.2017 

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІ кварталу 2017 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», КП «Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний Гірник», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», ПП «Діклі», КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Корчагінець», КП «Фармація» КМР, КДНЗ №129 загального розвитку, МКЗК «Народний дім» КМР, Криворізький коксохімічний технікум НМАУ, ДВНЗ «Криворізький національний університет», ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», КЗ «Криворізька станція переливання крові» ДОР, ПАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром», КП «Ритуал Сервіс Плюс», дочірнє підприємство «Навчально-курсовий комбінат  «Кривбасбуд» державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд», КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4» КМР,     ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування»,  КЗ «Криворізький центр здоров'я», ТОВ «Криворізька будівельна компанія»,      ДП «Криворізький державний цирк», ТОВ «МК-Монтаж», КЗОШ №103,             ДУ «Криворізька виправна колонія №80», ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», КЗ «ДНЗ №120 КТ (спеціальний)» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №180» КМР, Криворізький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Станом на 01.07.2017 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 281 колективний договір. В ІІ кварталі 2017 року зареєстровано 25 колективних договорів,  56 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86.

20.06.2017   

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення (тимчасово).

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)».

16.06.2017   

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих церемоніях покладання квітів з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, які відбудуться на території Металургійного району 22.06.2017 р. :

 • 8-45 год. -  братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 9-00 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії» (вул. Кооперативна);
 • 9-30 год. -  пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

10-00 год. - меморіал Вічної Слави у сквері 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова);

14.06.2017   

Соціальні стипендії
студентам вищих навчальних закладів з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2017 № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» передбачено з 1 січня 2017 року виплату соціальних стипендій органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на отримання соціальної стипендії мають особи, віднесенні до категорії 1, їх неповнолітні діти, а також неповнолітні діти  померлих громадян, віднесених до категорії 1, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на отримання соціальної стипендії мають особи, віднесенні до категорії 2, та неповнолітні діти  померлих громадян, віднесених до категорії 2, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на отримання соціальної стипендії мають особи, віднесенні до категорії 3, та неповнолітні діти  померлих громадян з числа учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на отримання соціальної стипендії мають діти, зазначені у ст. 27 цього Закону, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

 

Для отримання консультації та додаткової інформації з вищезазначеного питання громадяни Металургійного району можуть звернутися до вищих навчальних закладів та до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, або за номером телефону 92-80-87.

 

12.06.2017   

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР І БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ.
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
16.06.17 р. у м. Кривому Розі!

ЗАПРОШУЄМО
бухгалтерів і керівників комерційних підприємств
взяти участь у семінарі-практикумі

Підготовка до зупинення податкових накладних із 1 липня 2017 року
1. Новини законодавства, актуальні роз'яснення з питань бухобліку та оподаткування, питань праці та кадрів, огляд актуальної судової практики.

2. Актуальні питання щодо ПДВ:
 Зупинення реєстрації ПН і РК із 01.07.17 р.: як підготуватися.
 Аналіз змін у порядку реєстрації в ЄРПН ПН і РК.
 Виправлення помилок із ПДВ (на числових прикладах).
 Коригування в різних ситуаціях (на числових прикладах).
 База оподаткування при експортних операціях: нова думка ДФС.

3. Правові питання взаємовідносин із контролюючими органами:
 Нововведення у сфері трудових перевірок: хто, коли і як може перевірити в суб'єкта господарювання трудові відносини.
 Що змінилося в порядку застосування штрафів за порушення трудового законодавства. Аналіз останньої судової практики у сфері застосування цих штрафів.
 Військовозобов'язані на підприємстві: що і як зобов'язаний виконувати роботодавець. Коли можна звільнити працівника, призваного на службу. Чи може райвійськкомат прийти на перевірку та застосувати штрафи за порушення?
 Нюанси надання відповідей на запити органів ДФС.

4. Відповіді на запитання учасників семінару.

Питання експертам редакції Ви можете задати вже зараз, а отримати відповіді безпосередньо на семінарі. Надсилайте питання заздалегідь (до 18.00 14.06.17 р.)
на e-mail dp@b-club.com.ua
Організатори:
Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради;
громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»;
редакція видавництв «БАЛАНС» і «Бібліотека «Баланс».

Лектори:
Олена Кантерман, керівник юридичного департаменту ВКК «Баланс-Клуб»;
Зінаїда Омельницька, редактор видання «Баланс».

Умови участі:
Безкоштовний  семінар, реєстрація обов'язкова.
Для реєстрації в семінарі вам необхідно перейти за посиланням
https://goo.gl/vMjgyl
або зателефонувати за номерами: (067) 834-90-80; (093) 92-11-990.

Час і місце:
Семінар відбудеться 16 червня 2017 року (п'ятниця)
за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32 (зала засідань виконкому Саксаганської районної в місті ради).
Реєстрація: 10.30–11.00.
Початок: 11.00.

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

 

07.06.2017       

Державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

         З 2007 року в Україні діє Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", затверджений постановою Кабінету Міністрів від 31 січня 2007 р. № 81. Згідно з цим Порядком видатки пов’язані з виплатою соціальної допомоги на дітей та грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам здійснюються за рахунок коштів державного бюджету. Державна соціальна допомога на дітей призначається в грошовій формі батькам-вихователям на кожну дитину-вихованця і прийомним батькам на кожну прийомну дитину.    До управління праці та соціального захисту населення разом з заявою батьків-вихователів або одного з прийомних батьків, подаються документи:

           - рішення виконавчих органів влади та місцевого самоврядування про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім'ї;

           - документи, що підтверджують статус дитини;

           - довідка органу державної виконавчої служби про розмір аліментів;

           - довідка з місця навчання про розмір стипендії та про те, що дитина не перебуває на повному державному утриманні;

      - копії свідоцтва про народження дитини.

         Призначення соціальної допомоги та грошового забезпечення здійснюється з моменту влаштування дитини у дитячий будинок сімейного типу або у прийомну сім'ю і до досягнення дитиною 18-річного віку (учнів – до закінчення учбового закладу, але не довше ніж до досягнення 23-річного віку, за умови навчання за денною формою і не перебуванні на повному державному утриманні). Грошове забезпечення призначається кожному з батьків–вихователів і одному з прийомних батьків.

         Розмір допомоги становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку;

 • для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, учнів денної форми навчання – два прожиткових мінімуми для працездатної особи;
 • у разі, якщо дитині виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія чи державна допомога, розмір соціальної допомоги визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром зазначених виплат за попередній повний місяць на момент влаштування дитини у дитячий будинок сімейного типу або у прийомну сім'ю.

            Розмір грошового забезпечення становить 35% двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на кожну дитину – вихованця та кожну прийомну дитину і не залежить від пенсії, аліментів, стипендії чи державної допомоги на кожну дитину – вихованця та кожну прийомну дитину. Сумарний обсяг грошового забезпечення не повинен перевищувати п'яти прожиткових мінімумів для працездатної особи і розподіляється між батьками-вихователями рівними частинами за їх згодою. Розмір грошового забезпечення одному з прийомних батьків не повинен перевищувати півтора прожиткового мінімуму для працездатної особи.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

 

31.05.2017        

До уваги власників (орендарів) адміністративних і виробничих  приміщень, що знаходяться на території Металургійного району
          м. Кривого Рогу та в яких для опалення чи виробничих потреб використовуються твердопаливні котли

 

                Відповідно до п.2.3. рішення виконкому Криворізької міської ради від 10.05.2017 № 216 «Про показники атмосферного повітря в м. Кривому Розі та впровадження автоматизованої системи моніторингу за його якістю» інформуємо, що  експлуатація  твердопаливних котлів  (незалежно від їх потужності) для опалення приміщень  чи виробничих потреб здійснюється лише за умов:

 • отримання в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації дозволу на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин та забезпечення вимог щодо охорони навколишнього  природного середовища і здоров’я людей (стст.10 і 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»); для цього  необхідно письмово звернутися до Центру надання адміністративних послуг (49010, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 75 або пр. Слобожанський, 42;       тел. (0562) 46 41 61); детальніша інформація розміщена на офіційному сайті Департаменту; для консультацій звертатися до управління екології виконкому Криворізької міської ради (74 56 41);
 • зареєструвати котел у Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області                        (вул. Миколи Світальського, 1,  м. Кривий Ріг, 50042, тел./факс (0564) 66-44-14).

         Крім того, суб’єкти господарювання, що експлуатують котли, повинні відповідно до вимог ст. 240 Податкового Кодексу України сплачувати за фактичні обсяги викидів забруднюючих  речовин в атмосферне повітря екологічний податок.

        Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу .

        Дотримання вимог  природоохоронного  законодавства  України дозволить запобігти шкідливому впливу на стан атмосферного повітря та створить для мешканців міста безпечне для здоров’я і життя навколишнє природне середовище.

25.05.2017

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

- спеціаліста І категорії  відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення;

- спеціаліста І категорії  відділу виплати соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

 

24.05.2017

Шановні мешканці та гості Металургійного району!

Запрошуємо Вас відсвяткувати 242-у річницю заснування міста Кривого Рогу у Металургійному районі.

28.05.2017 р. з 10.00 год. в парку імені Б. Хмельницького на Вас чекають:

- святкова концертно-розважальна програма за участю кращих колективів художньої самодіяльності;

- відкрита першість району з рукопашного бою.

18.05.2017

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу

На виконання розпорядження Криворізького міського голови від 03.05.2017 № 93-р «Про організацію та проведення громадського обговорення проекту Статуту м. Кривого Рогу»; враховуючи матеріали, напрацьовані робочою групою з підготовки пропозицій щодо внесення змін до Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу; з метою врахування громадської думки із зазначеного питання, виноситься на громадське обговорення проект Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу.

Пропозиції (зауваження) мешканців міста, охочих  долучитися до громадського обговорення проекту Статуту м. Кривого Рогу, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу виконкому районної у місті ради: dzr_vk@ukrpost.ua, пр. Миру, 42, м. Кривий Ріг, 50069; із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає, у строк до 18.06.2017 включно.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення проекту Статуту м. Кривого Рогу будуть проведені 20.06.2017 року о 15.00 год. у сесійному залі виконкому районної у мсті ради (пр. Миру, 42) у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення проекту Статуту м. Кривого Рогу визначено Шаповалова Г.А., голову районної у місті ради.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті виконкому Металургійної районної у місті ради у мережі Інтернет.

Акредитація представників засобів масової інформації, реєстрація учасників здійснюватиметься у день проведення громадських слухань безпосередньо перед їх  початком.

17.05.2017

Зміни при нарахуванні субсидій
з травня 2017 року

 

Управління праці та соціального захисту населення доводить до відома мешканців району, що з 1 травня 2017 року внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі – Положення),  затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Стосовно  періоду  врахування  доходів  для  призначення  субсидії  та  порядку отримання інформації про доходи

Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  26.04.2017  № 300  „Про  внесення змін  до  деяких  постанов  Кабінету  Міністрів  України”  (далі  –  Постанова) передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому  до  місяця,  з  якого  призначається  субсидія.  Тобто  при  здійсненні розрахунку  субсидії  на  наступний  період  у  травні  для  домогосподарств,  які отримували  субсидію  у  попередньому  періоді,  враховуються  доходи  за  період  з квітня попереднього року по березень поточного року включно.

Таким  чином,  враховуватимуться  більш  актуальні  доходи,  а  не  за  попередній календарний рік.

Звертаємо  увагу,  що  змінюється  період  отримання  доходів  лише  при призначенні  субсидії  для  відшкодування  витрат  на  оплату  житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива  і  скрапленого  газу  та  субсидії  для  відшкодування  витрат  на  придбання твердого  палива,  скрапленого  газу  і  оплату  житлово-комунальних  послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер  не  залишатимуться  на  рахунках  отримувачів  в  організаціях,  а перераховуватимуться  на  особовий  рахунок  одержувача  субсидії  в  банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Списки  осіб,  у  яких  зазначаються  відповідні  суми  невикористаної  субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами  –надавачами послуг.

Управління  соціального  захисту  має  повідомити  зазначених  осіб  про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Стосовно обрахування доходу для призначення субсидії

Районним державним адміністраціям, виконавчим органам міських, районних у містах  рад  або  утвореним  ними  комісіям  надано  право  приймати  рішення  щодо врахування при призначенні субсидії фактичних розмірів  доходів для працездатних ромадян, середньомісячний сукупний дохід яких менший прожиткового мінімуму і які не отримують ні один із видів доходу, зазначених у абзаці четвертому пункту 12 Положення.

Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При  призначенні  субсидії  на  наступний  термін  враховуватиметься  наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої  заборгованості  надаватимуть  підприємства-надавачі  послуг  на  запит  органу соціального захисту населення (пункт 13 Положення).

За  наявності  такої  заборгованості  субсидія  на  наступний  термін  не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина.  Якщо  протягом  двох  місяців  з  дати  інформування  громадянин документально  підтвердив  сплату  заборгованості  або  укладення  договору  про  її реструктуризацію,  субсидія  призначається  з  дати  закінчення  дії  попередньої субсидії,  в  іншому  випадку  –  з  місяця,  в  якому  громадянин  документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

Стосовно призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування

У  разі  реєстрації  місця  перебування  особи  субсидія  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на термін, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк  субсидія  призначається  за  особистим  зверненням  громадянина  після продовження реєстрації місця перебування.

Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального  сезону  надавачами  послуг  сум  невикористаних  субсидій  на  оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним одержувачем.

Про повідомлення про призначення субсидії

Повідомлення  про  призначення  субсидії  може  надсилатись  електронною поштою (за наявності відповідного реквізиту). Заявник може бути поінформований про  призначення  (непризначення)  субсидії  засобами  мобільного  зв’язку  (смс-повідомлення).

Стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення:

Передбачено  розраховувати  розмір  субсидії  на  опалювальний  сезон  для домогосподарств,  які  використовують  природний  газ  або  електричну  енергію  для індивідуального  опалення,  з  урахуванням  тривалості  опалювального   періоду  з 16 жовтня по 15 квітня включно без подальшого перерахунку.

Зміни до соціальних нормативів

Постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014  № 409  „Про  встановлення  державних  соціальних  стандартів  у  сфері житлово-комунального  обслуговування”  в  частині  встановлення  соціальної  норми житла  для  домогосподарств,  що  складаються  з  однієї-двох  непрацездатних  осіб  у розмірі 75 кв. м  на  домогосподарство.  При  цьому  комісії  матимуть  право,  як  і раніше, призначати субсидію на понаднормову площу.

 

17.05.2017

Правила поведінки на воді.

Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Так, серед основних причин загибелі дітей та дорослих на воді є невміння плавати та купання без нагляду. З початку 2017 року в Україні на воді вже загинуло 160 осіб.

Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення необхідно дотримуватись певних правил.

Основні правила поведінки на воді:

 • Купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
 • Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
 • Купатися краще в спокійну безвітряну погоду при температурі води - не нижче +20С,
 • повітря - не нижче +24С.
 • Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.
 • У воду заходити слід повільно: постій і почекай, дозволяючи тілу пристосуватися до температури води. Перед зануренням у воду необхідно змочити обличчя і плечі. Це особливо важливо для тих, хто купається вперше в сезоні, а також для тих, хто особливо чутливо сприймає холод
 • У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою. Якщо не вмієш плавати, не заходь у воду глибше пояса, щоб не оступитися і не потрапити на глибоке місце, в яму, чи не опинитися на сильній течії.
 • У воді варто бути не більше 15 хвилин. Перебуваючи у воді, не стій на одному місці, активно рухайся, плавай. Не купайся аж доти, поки тобі не стане холодно, бо при переохолодженні у воді наступає різке скорочення м'язів, що несе за собою зупинку дихання. При перших ознаках переохолодження негайно виходь з води, переодягнися у сухий одяг, зроби декілька фізичних вправ, простих рухів, присідань або побігай.
 • Ніколи не плавай наодинці. Не запливай далеко, особливо за буї, оскільки можна не розрахувати свої сили. Навчися відпочивати на воді. Для цього необхідно вміти плавати на спині. Перекинувшись на спину і утримуючи себе на поверхні легкими рухами рук і ніг, ти зможеш відпочити.
 • Перед тим, як стрибати у воду, переконайся у безпеці дна і достатній глибині водоймища.
 • Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.
 • Після купання не рекомендується сидіти на сонці, краще відпочити в тіні.
 • Якщо ти став свідком того, що людина тоне чи кличе на допомогу - негайно повідом
 • рятувальників, які завжди чергують на обладнаних для купання місцях.

Ні в якому разі:

 • Дітям не купайся без дорослих.
 • Не залазь на попереджувальні знаки, буї, бакени.
 • Не стрибай у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього.
 • Не пірнай з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.
 • Не купайся біля крутих і зарослих густою рослинністю берегів.
 • Не використовуй для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання. Пам’ятай, надувні матраци і надувні іграшки вітром або течією може віднести дуже далеко від берега, а хвилею перевернути, з них може вийти повітря, і вони втратять плавучість.
 • Не грай у воді в небезпечні ігри, а саме: не слід підпливати під тих, хто купається, хапати їх за руки чи ноги, «топити».
 • Не подавай помилкові сигнали про допомогу.
 • Не купайся у непогоду, при сильному вітрі, великій хвилі.

Будьте обережними на воді!

                       

Завідувач Криворізьких курсів 1 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Л.В. Жижка

11.05.2017

Звернення керівництва Головного управління
ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Ми звикли вважати, що навчити дітей тим чи іншим правилам безпеки можна лише за допомогою численних нагадувань. Однак, як свідчить практика, насправді це не так. Діти вчаться навіть тоді, коли ми абсолютно впевнені, що вони зайняті власними справами і не помічають нічого довкола себе. Коли дитина бачить, що батьки не завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, дитина буде робити так само, і жодна страшна історія не допоможе. Тому, якщо хочете навчити дитину правилам безпеки, насамперед, самі дотримуйтесь їх.

Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та самим дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

Також, необхідно навчити дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу –  дзвоніть по телефону «104».

Керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області бажає Вам щастя батьківства, пишатися успіхами своїх дітей, а головне – завжди бачити їх неушкодженими, здоровими й усміхненими.

26.04.2017

Шановні керівники підприємств, установ та організацій
Металургійного району!

     На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» з 24 квітня по 28 квітня 2017 року в Україні буде проводитися Тиждень охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Просимо Вас взяти активну  участь у підготовці та проведенні заходів по запобіганню травматизму, підвищенню рівня безпеки та покращенню умов праці робітників, разом з профспілковим комітетом провести наради, огляди-конкурси стану промислової безпеки «За безпечну працю», «Краща виробнича дільниця (бригада)», «Кращий працівник» з відзначенням та заохоченням переможців, тематичні бесіди на тему «28 квітня Всесвітній день охорони праці»,  оформити додаткові стенди наочної агітації, куточки з охорони праці, наповнивши їх тематичними матеріалами «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 Пропонуємо вшанувати пам'ять осіб, загиблих на виробництві, інвалідів праці, відвідати їх сім’ї та по можливості надати їм матеріальну допомогу. Також пропонуємо прийняти участь у регіональному конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2017 році.

 

26.04.2017

Про підвищення соціальних стандартів з 1 травня 2017 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2017 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 травня 2017 року та з 1 грудня 2017 року. Тому, вже 1 травня відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" від 21.12.2016 р.           N 1801-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 травня 2017 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1624 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 травня – 1426 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 травня – 1777 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 травня – 1684  грн.;
 • працездатних осіб з 1 травня – 1684 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 травня – 1312 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 травня 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у травні 2017 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

Начальник відділу виплати соціальної допомоги

управління праці та соціального захисту населення

виконкому Металургійної районної у місті ради

Білоненко О.О.

26.04.2017

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

05.05.2017 р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 9-00 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 9-30 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії» (вул. Кооперативна);
 • 10-00 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2017 р.:

 • 9-00 год. мітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (сквер 60-річчя Перемоги);
 • святкові концертні програми, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні :

10-00 год. -  сквер 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова);

11-00 год. - парк імені Б.Хмельницького.

21.04.2017

Шановні мешканці Металургійного району!

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголошує конкурс на найкреативніше ескізне рішення з благоустрою площі перед палацом культури «Металургів».

У конкурсі можуть взяти участь мешканці Металургійного району та працівники підприємства.

Пропозиції приймаються у вигляді ескізних малюнків, фото з прикладами та описом, з обов’язковим зазначенням контактних даних автора.

Найкращий проект буде визначено спеціальною комісією у складі керівництва підприємства, представників району та міста.

Переможець отримає заохочувальний приз від підприємства.

Пропозиції надсилати до 31 травня 2017 року:

- на електронну адресу: AMKR.InternalCommunications@arcelormittal.com

- до скарбнички пропозицій у палаці культури «Металургів»;

- організаційного відділу виконкому Металургійної районної у місті ради (каб. 36).

07.04.2017

http://webdesign.vntu.edu.ua/

XV Міжнародний конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Запрошуємо взяти участь у XV Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який відбудеться в травні 2017 року. Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно:

 • мати підготовлену роботу,
 • бути учнем або студентом навчального закладу.

До участі в конкурсі допускаються тільки ті роботи, які не брали участь у попередніх конкурсах.

Номінації конкурсу з веб-дизайну:

 • "Краще інформаційне наповнення",
 • "Краща графічна реалізація",
 • "Краща програмна реалізація".

Номінації конкурсу з комп'ютерної графіки:

 • "Краща 2D-растрова графіка",
 • "Краща 2D-векторна графіка",
 • "Краща 3D-графіка".

Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:

 • "Краща GIF-анімація",
 • "Краща Flash-анімація",
 • "Краща 3D-анімація".

Тема для виконання конкурсних робіт – довільна. Кількість робіт від одного учасника не обмежується. Допускається виконання колективних робіт. Конкурс буде проводитися дистанційно. Прийом робіт буде проведено з 1 травня до 31 травня 2017. Всім учасникам конкурсу будуть надіслані сертифікати, а переможцям-дипломи. Положення про конкурс та додаткова інформація розміщені сайті: http://webdesign.vntu.edu.ua/

07.04.2017

telefon.jpgПрямий зв’язок з актуальних питань
 сфери захисту прав споживачів

 

Шановні мешканці району,

 19.04.2017 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів       за телефоном 90-67-87

23.03.2017

До уваги  мешканців та гостей  Металургійного  району!

З 21.03.2017 р. по 15.04.2017 р. щодня на площі біля стадіону «Металург» (пр. Металургів, 5) працює виставка «Все для саду та городу».

Понад 40 суб’єктів господарювання міста у широкому асортименті представили саджанці кущів, дерев плодових та неплодових сортів, насіння квітів, овочевих культур, засоби захисту від шкідників та хвороб, садовий інвентар.

На виставці  можна придбати мед і продукти бджільництва.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на виставку!

23.03.2017

До уваги закладів, підприємств, установ
та мешканців Металургійного району!

        За ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF) та підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України 25 березня 2017 року о 20-30 год. відбудеться Година Землі -  люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

        Година Землі була розпочата у 2007 році в Австралії Всесвітнім фондом природи WWF з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату.

        У 2008 році акція поширилася світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей у 35 країнах світу, у 2009 році приєдналась і Україна.

        У 2016 році Година Землі пройшла з безпрецедентним успіхом - більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світу приєднались до акції. Серед тих, хто підтримав подію відомі політики, діячі культури з різних стан світу. То ж року до таких міст, як Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро долучилося більше 75 міст та містечок України, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Маріуполь та інші.

        Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

        Якщо це можливо, пропонуємо Вам підтримати кампанію Година Землі в Україні 25 березня 2017 року.

        Ваша підтримка буде широко визнаною через Інтернет-сторінку Години Землі на сайті WWF в Україні (http://wwf.panda.org/uk/) та у пресі.

        Офіційний лист про підтвердження Вашої підтримки кампанії Година Землі - 2017 можете надіслати координатору кампанії в Україні Валерії Немикіній електронною поштою (vnemykina@wwfdcp.org, тел.: 097-90-80-681). За потреби вона може надати матеріали кампанії та додаткову інформацію.

 

Інформація надана відділом економіки та промисловості виконкому

Металургійної районної у місті ради

23.03.2017

Призначення державної соціальної допомоги дітям померлого годувальника

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради
доводить до відома мешканців району.

         Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» внесено зміни в Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» відповідно до яких право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону набули особи, які не мають права на пенсію, - діти померлого годувальника (у тому числі, народжені до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника), які на день смерті не мали страхового стажу, необхідного для призначення пенсії для інваліда ІІІ групи.

         Державна соціальна допомога призначається дітям померлого годувальника до досягнення 18 років.

         Дітям померлого годувальника, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, у професійно-технічних і вищих навчальних закладах (у тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців), державна соціальна допомога призначається до закінчення ними навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення 23 років, а дітям-сиротам - до досягнення 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

         Допомога дитині померлого годувальника  призначається  з  дня,  що настає  за  днем  смерті годувальника,  якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.

         Розмір державної соціальної допомоги  встановлюється виходячи  з  розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність: на  одну  дитину  померлого  годувальника  -  100 відсотків,  на двох дітей - 120 відсотків, на трьох і більше дітей -  150  відсотків.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 106, та за телефоном 92-81-40.

 

20.03.2017

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 90-67-78 (відділ бухгалтерського).

16.03.2017

Шановні суб’єкти господарювання Металургійного району!

Ви запрошуєтесь на безкоштовний освітній семінар для суб’єктів господарювання  міста, керівників, членів об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва на тему “АЛГОРИТМИ УСПІХУ – 2017”,  який відбудеться 17.03.2017 об 11.00 у виконкомі Саксаганської районної у місті ради вул. Володимира Великого,32 ( початок реєстрації о 10.30).

Телефон для довідок 74 72 56

14.03.2017

Шановні мешканці району!

З 01.02.2017 р. в районі відкриються пункти прийому документів від населення щодо часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста за адресами:

 • пр. Миру, 42, каб. 3 (виконком Металургійної районної у місті ради);
 • пр. Металургів, 16, каб. 106 і каб. 227 (управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради);
 • вул. Героїв АТО, 55 (КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі»);
 • вул. Шиферна, 35 (КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний  навчальний заклад» № 18»

  Часткова компенсація надається громадянам, які постійно проживають на території міста та мають реєстрацію у Кривому Розі.

Часткова компенсація надається одноразово однією сумою в розмірі  500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг.

Часткова компенсація перераховується безпосередньо підприємству тепло- або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

Для отримання часткової компенсації до прийомних пунктів необхідно надати такі документи:

- особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

- копію паспорта (1, 2 сторінки та сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документ про належність до категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі, копія посвідчення тощо);

- документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

Бланк заяви на отримання 500 грн.

Заяви та документи приймаються до 01.12.2017 р.

Телефон «гарячої лінії»: 92-84-86.

Виконком Металургійної районної у місті ради

13.03.2017

Інформація від ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» про наміри здійснити зміну тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій .

       

ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» згідно з Наказом Мінрегіонрозвитку України від 30.07.2012 року №390 повідомляє про наміри встановлення нових тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Підприємство ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» здійснює надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям Металургійного, частини Центрально-міського та Інгулецького районів міста Кривого Рогу.

Тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців вищезазначених районів затверджені в 2011 році Рішеннями виконавчого комітету Криворізької міської ради.

Обґрунтуванням встановлення нових тарифів є значне зростання основних складових тарифу у зв’язку з збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, вартості матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, підвищення урядом тарифів на електроенергію, газ, опалення:

 • розмір мінімальної заробітної плати – на 318,7% (від 1004 грн до 3200 грн);
 • розмір тарифу на електричну енергію – на 460,5% (від 0,36 грн за 1кВт до 1,68 грн);
 • вартість технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації – на 148,8%;
 • вартість матеріально-технічних цінностей – на 250-300%.

            Тому діючий тариф є економічно необґрунтований та унеможливлює утримання житлових будинків та прибудинкової території в належному стані та своєчасне виконання робіт з поточного ремонту конструктивних елементів та внутрішньобудинкових систем житлового фонду.

Розмір середньозваженого тарифу з утримання будинків та прибудинкових територій, пропонований для затвердження, склав  4,0482 грн  (з ПДВ) за 1 кв.м загальної площі. Середньозважений діючий тариф становить 2,6446 грн\м2. Таким чином, відсоток підвищення тарифу складає 53,07%.

Перелік  та періодичність робіт з утримання будинків і споруд та прибудинкової території 

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по Металургійному району

Зауваження та пропозиції з питань, що стосуються розміру тарифів приймаються на адресу ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР»: 50074; м. Кривий Ріг;  вул. Володимира Бизова, 5, включно до 28.03.2017 року, або за телефоном тел. 92-27-75.

02.03.2017

socopytuvannya.jpgСоцопитування щодо доступності безоплатної правової допомоги

      З метою вивчення правових потреб мешканців Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  проводить соціологічне дослідження.  Для  цього  потрібно заповнити  невелику  гугл-форму,  відповівши  на питання про доступність безоплатної правової допомоги. Запрошуємо заповнити анкету всіх, кому небайдуже питання посилення правової спроможності громад та підвищення рівня правової культури громадян.

https://docs.google.com/forms/d/1A4PHmt_Dt2MWOIYM8RrxeqToPNvsPI8DGmBDOY0kPvQ/edit

 

 

02.03.2017

Щодо виплати грошової компенсації
колишнім радянським військовополоненим

        Посольство Федеративної Республіки Німеччина вербальною нотою проінформувало Міністерство закордонних справ України про виплати грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували у полоні у роки Другої світової війни.

         Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро.

На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям.

Заяву  про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.

На інтернет-сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами та подальша інформація:

http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungslcistungSowietischeKriegsgefangene/inhalt.html

Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства:  BADV, DGZ  Ring 12, D – 13086 Berlin.  Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви.

Термін подання заяви закінчується 30 вересня 2017 року.

27.02.2017

Шановні мешканці Металургійного району !

Доводимо до Вашого  відома, що Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей.

На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

 Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»   http://sercedoserca.com.ua веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один з методів реалізації даної мети:

           Основні цілі фонду являють собою:

                    - розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських  стандартів;

                   - привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

                   -  виховання відповідальності та  формування моральних цінностей у молоді України;

                   - покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

          Основні проекти фонду, які спрямовані на розвиток молодіжного руху, а  саме:

«Патруль миру» - навчальна програма з надання першої домедичної  допомоги.

Даний проект має аналог в Польщі і користується великою підтримкою серед урядових структур, адже особи, які отримали відповідне навчання та сертифікат в подальшому запускають подібні курси у своїх областях, зокрема в школах, поміж початкових та старших учнів.

         На теперішній час, шляхом активної співпраці з польською фундацією в Україні є представники «Патруль миру» у більш ніж десяти областях України.

       «Я бачу і мене бачать»- ініціатива, яка спрямована на зменшення кількості дорожньо транспортних пригод серед учнів сільських шкіл початкових класів, шляхом розміщення світло відбиваючих наліпок на одязі або портфелі. Вже у 2015-2016 році даний проект було реалізовано спільно з Міністерством внутрішніх справ України, а саме Патрульною поліцією в більш ніж п’ятнадцяти областях України.

       Цього року, Фонд «Серце до серця» організовує фестиваль під назвою «Woodstok Ukraine» http://www.woodstock.in.ua, який відбудеться з 11 до                  13 серпня 2017 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstok Ukraine» традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він  присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця» ( яких налічується близько 40000 осіб по всій Україні).

      Протягом 2006-2016 років, за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес- структур було зібрано коштів , а в подальшому закуплено медичного обладнання на суму 28 772256,86 грн. та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

      Перелік закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності Ви зможете ознайомитись за посиланням www.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/

      Цього року Фонд «Серце до серця» організовує  12  Всеукраїнську благодійну акцію, яка  триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 рік. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Організатори благодійної акції вважають важливим усіх небайдужих залучити до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.

24.02.2017

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-84-86 , на який можуть звертатися громадяни у разі виявлення порушень трудового законодавства.

24.02.2017

До уваги мешканців Металургійного району!

         Для покращення рівня надання адміністративних послуг відбулись зміни у графіку роботи відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Металургійної районної у місті ради:

Прийом громадян

пр. Металургів, 16
каб. 214, 215

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

8.30 – 17.00

Обідня перерва

12.30 – 13.00

Виконком  Металургійної  районної  у  місті ради
пр. Миру, 42, каб. 3

Вівторок

17.00 – 20.00

21.02.2017

Шановні мешканці та гості Металургійного району!

Щиро й гостинно запрошуємо Вас долучитись до святкування сонячного свята Масляної 25.02.2017 р. о 12-00 год. в парку Героїв Металургійного району!

На Вас чекають розваги й народні гуляння, смачні пригощання та вітання зі святом від кращих колективів художньої самодіяльності району!

Обов’язково приєднайтесь та пориньте в яскраві традиції свята!!!

 13.02.2017

1.jpg

Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:
читати далі

 31.01.2017

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 90-67-78 (відділ бухгалтерського)».

 31.01.2017

Шановні мешканці міста!

З 01.02.2017 по 28.02.2017  на оптово-ринковому комплексі ТОВ “Еліт-Бізнес”, який розташований за адресою: вул. Вокзальна, 26а  буде організовано “день відкритих дверей,” а саме  безкоштовний проїзд.

 17.01.2017

17 січня 2017 року о 13.00 у виставковому залі КПМНЗ «Криворізька міська художня школа № 1» Криворізької міської ради (вул. Героїв АТО, 11) відбулось громадське обговорення з питання присвоєння зазначеному закладу імені Олександра Васякіна, в ході якого Савейкіна Т. М.,  Степаненко О. В., Бондаренко Ю. М., Букрєєва С. О., Дядченко Л. М,    Дьомін В. П. виступили з пропозицією присвоїти закладу культури  імені Олександра Васякіна.

Учасники обговорення одноголосно підтримали ініціативу трудового колективу зазначеного закладу культури щодо присвоєння комунальному позашкільному мистецькому навчальному закладу «Криворізька міська художня школа № 1» Криворізької міської ради імені Олександра Васякіна.

 

11.01.2017        

                                                    Щодо надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А
    Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району
    17 травня 2016 року Урядом ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи» відповідно до якого, починаючи з 1 січня 2017 року, підвищено соціальний захист осіб, що здійснюють догляд за дітьми-інвалідами підгрупи А.
    Новоприйнятим законодавчим актом з 1 січня 2017 року передбачається призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А одному з батьків, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, усиновителів, опікуну, піклувальнику незалежно від факту роботи, навчання, служби. Розмір такої надбавки становить 100 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку: віком до 6-ти років (1355,00 грн.) та віком від 6 до 18 років (1689,00 грн.).
    Одержувачам державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» з 1 січня 2017 року органами соціального захисту населення буде забезпечено автоматичне призначення надбавки на догляд за дітьми-інвалідами підгрупи А
    Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до  «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т. Металургів, 16, каб. 106, та за телефоном 92-81-40.

 10.01.2017  

РЕЄСТР

пропозицій, зауважень громадськості міста з питання присвоєння комунальному позашкільному мистецькому навчальному закладу «Криворізька міська художня школа № 1» імені Олександра Васякіна

станом на 10.01.2017

№ з/ч

Назва об’єкта

Дата надходження, реєстраційний індекс

Від кого надійшла пропозиція

Запропонована назва

Примітки

 1.  

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1» Криворізької міської ради

12.09.2016

(№ 2616/28

Адміністрація та трудовий колектив комунального позашкільного мистецького навчального закладу «Криворізька міська художня школа № 1»

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1 імені Олександра Васякіна»

Протокол зборів трудового колективу комунального позашкільного мистецького навчального закладу «Криворізька міська художня школа № 1» та додаток до нього (35 підписів)

06.01.2017

(№ 49/35)

Степаненко Олександр Васильович

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1 імені Олександра Васякіна» Криворізької міської ради

 

06.01.2017

(№ 53/35)

Бухтіяров Володимир Пилипович

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1 імені Олександра Васякіна» Криворізької міської ради

 

06.01.2017

(№ 58/350

Районна рада ветеранів Металургійного району

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1 імені Олександра Васякіна» Криворізької міської ради

 

10.01.2017

(№ 123/35)

Томашевський Володимир Володимирович.

Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська художня школа № 1 імені Олександра Васякіна» Криворізької міської ради

 

 

 10.01.2017

Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
інформує:

05 січня 2017 року набрав чинності Закон України “Про Вищу раду правосуддя” та зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (призначення адвоката за рахунок держави у цивільних та адміністартивних справах та для потерпілих і свідків — у кримінальних справах).
Насамперед, йдеться про:
- внутрішньо переміщених осіб;
- осіб, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;
- особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Крім того, БВПД ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.
Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:
- особа матиме право на призначення адвоката за рахунок держави, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

Відтепер набагато більше мешканців зможуть звертатись за послугами адвоката за рахунок Державного бюджету України. Нагадуємо також, що за правовою інформацією, консультаціями, допомогою у складанні непроцесуальних документів до центрів та бюро можуть звертатись УСІ мешканці міста.

Консультаційні пункти працюють:

•    щочетверга з 10.00 до 15.00 ведеться прийом на житломасиві Інгулець (вул. Гірників, 19), 
•    щовівторка та щоп'ятниці з 9.00 до 15.00 — (спільно з Другим криворізьким МЦ БВПД) в Муніципальному центрі послуг (пл. Молодіжна, 1), 
•    щосереди та щоп'ятниці з 8.00 до 12.00 — в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Кобилянського, 152).

Центри розташовані: 
Перший криворізький - вул. Качалова, 2 (зуп. “Пл. О.Поля”) - 405-54-04;
Другий криворізький - просп. Героїв-підпільників, 1а — 74-04-42; 
Криворізьке бюро правової допомоги — вул. Станіслава Конткевича, 37 (зуп. “Універмаг”, Покровський район) — 95-78-85.

Отже, повний перелік осіб, які мають право на призначення адвоката за рахунок держави:

•    Малозабезпечені особи, якщо середньомісячний дохід особи не перевищує   2-х прожиткових мінімумів.
•    Інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.
•    Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились у складних життєвих обставинах.
•    Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» - на всі види правових послуг.
•    Внутрішньо переміщені особи.
•    Особи, які претендують на встановлення статусу ВПО або УБД, статусу особи, на яку поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. 
•    Особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
•    Жінки, які мають статус “Матері-героїні”, або народили і виховали 5 і більше дітей.
•    Особи,  на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового та тимчасового захисту».
•    Особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань.
•    Особи, щодо яких суд розглядає  справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи.
•    Особи, щодо яких суд розглядає  справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.
•    Особи, реабілітовані відповідно до законодавства України.
 

05.01.2017

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Громадське обговорення з питання присвоєння комунальному позашкільному мистецькому навчальному закладу «Криворізька міська художня школа № 1» імені Олександра Васякіна буде відбуватись у формі засідання «круглого столу» 17.01.2017 о 13.00 год. у приміщенні КПМНЗ «Криворізька міська художня школа № 1» Криворізької міської ради, за адресою: вул. Героїв АТО, 11. 
Реєстрація учасників з 12.00 год., при собі необхідно мати паспорт громадянина України.
 

04.01.2017

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ІНВАЛІДОМ І ЧИ ІІ ГРУПИ ВНАСЛІДОК ПСИХІЧНОГО РОЗЛАДУ

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району. 6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним. Даними змінами передбачено, що з 01 січня 2017 року розмір допомоги на догляд розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більшим, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць (1544,00 грн.). Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради усім отримувачам цієї допомоги виконано автоматичний перерахунок з 1 січня 2017 року згідно з внесеними змінами в законодавстві. Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 106, та за телефоном 92-81-40.

 04.01.2017

    Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2016 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» №18, ТОВ «Житлосервіс КР», ТОВ «Інкорпорація», КП «Ритуал Сервіс Плюс», КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» Криворізької міської ради, ТОВ «Звезда-4», Криворізький медичний коледж, заснований на спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Дніпропетровської області, КПЗ «ДОТ «Сонячний» Криворізької міської ради, КП «Кривбасводоканал», ПП «Страж-сек'юріті», Криворізька гімназія №95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді», ТОВ «Фірма «Альфа-ЛТД», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району», Криворізької міської ради ДВНЗ «Криворізький національний університет». Станом на 01.01.2017 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. За 2016 рік зареєстровано 35 колективних договорів, 59 доповнень та змін до колективних договорів. Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86.

 26.12.2016                                                                                                            

До уваги мешканців району!

УРЯДОМ УДОСКОНАЛЕНО ПОРЯДОК НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЕЯКИМ КАТЕГОРІЯМ ОСІБ

           Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

         30 листопада 2016 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою, зокрема внесено зміни до чотирьох порядків:
         - надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним;
         - призначення та виплати державної допомоги сім'ям з дітьми;
         - призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям;
         - призначення та виплати тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

         Прийнятою постановою передбачено єдиний підхід при визначенні права на призначення державної соціальної допомоги, а саме для фізичних осіб-підприємців, які вибрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи враховувати дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, чинного на відповідний місяць, для фізичних осіб-підприємців, які вибрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи - трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які вибрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи - чотирьох розмірів прожиткового мінімуму.

         З метою спрощення процедури подання документів громадянами, прийнятою постановою вилучено довідку про склад сім'ї із переліку необхідних документів. Інформація про склад сім'ї заявника зазначатиметься в декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

         У новостворених об'єднаних територіальних громадах прийом документів, необхідних для призначення державної соціальної допомоги, здійснюватиметься уповноваженою особою, яка передаватиме їх до органів соціального захисту населення для опрацювання.

         Крім цього, у «Порядку призначенні і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751:
         - розширено категорії жінок, незастрахованих у системі загальнообов'язкового державного страхування, які мають право на допомогу з зв'язку з вагітністю та пологами;
         - передбачено подання для призначення допомоги при народженні дитини заяви в електронній формі з використанням телекомунікаційних систем.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до  «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т. Металургів, 16, каб. 106, та за телефоном 92-81-40.

19.12.2016

До уваги мешканців району!

         Рішенням Криворізької міської  ради від 13 квітня 2016 року №174  внесено зміни  до Порядку  надання послуг «соціального таксі» окремим категоріям мешканців міста Кривого Рогу (надалі – Порядок).

         Вони стосуються перш за все категорій населення, які можуть скористатися  послугами  «соціального таксі».

На сьогоднішній день згідно з Порядком послуги «соціального таксі» надаються окремим категоріям мешканців міста,які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного транспорту, а саме:

 • інвалідам, дітям-інвалідам, які пересуваються  за допомогою інвалідних колясок;
 • інвалідам, дітям-інвалідам, хворим на злоякісні новоутворення з обмеженою здатністю до самостійного пересування;

у виняткових випадках (2 рази на рік)

 • малорухомим громадянам,  хворим на злоякісні новоутворення та особам похилого віку без установленої групи інвалідності з обмеженою здатністю до самостійного пересування.

Послуги з перевезення надаються комунальними установами «Будинок  милосердя «Затишок» та «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів  у  м. Кривому Розі» щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Заявки надаються громадянами вказаних категорій за телефоном комунальної установи : 38-32-12 за 2 доби до надання послуги  на кожну поїздку окремо.

При собі необхідно мати  документи, які потім долучаються до особової справи клієнта: ксерокопія паспорта (для  одержувача послуг або законного представника дитини-інваліда), довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності, висновок ЛКК про встановлення статусу «дитина-інвалід»,  довідка лікувального закладу для малорухомих громадян без  установленої групи інвалідності, щодо обмеженої здатності до самостійного пересування.

         Безоплатно надаються послуги з перевезення до: лікувально-профілактичних закладів, банківських установ, поштових відділень, нотаріальних контор,  протезно-ортопедичної майстерні, житлово-комунальних організацій, вокзалів, соціально-культурних закладів, управлінь Пенсійного фонду України, судових інстанцій, місць богослужіння (релігійних зібрань),  кладовищ,  міграційної служби, реабілітаційних та спортивно-оздоровчих закладів.

14.12.2016

Шановні мешканці Металургійного району!

З метою обговорення результатів роботи районної у місті ради та її виконавчого комітету у 2016 році, 27.12.2016 року о 15.00 год. у сесійному залі виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42) відбудуться загальні збори громадян за місцем проживання у Металургійному районі.

Початок реєстрація учасників зборів о 14.30 год., при собі необхідно мати паспорт.

30.11.2016

   На  підставі розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 19.05.2016 №Р-223/0/3-16 “Про перейменування топонімів у населених пунктах області”,   Криворізькою міською радою прийнято  рішення  від 22.06.2016 № 634 “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2008 № 2920 “Про впорядкування назв мікрорайонів, майданів, площ, проспектів, бульварів, вулиць, провулків міста”, згідно з яким внесено зміни до найменування вулиць Металургійного району:

№ з/п

Старе найменування вулиці

Нове найменування вулиці

1

ХХІІ Партз’їзду

Віталія Матусевича

2

Будьонного

Олександра Васякіна

3

Вільгельма Піка

Якова Бєлєвцева

4

Димитрова

Героїв АТО

5

Жукова

Мальова

6

Землячки

Мистецька

7

Іллічівська

Гетьманська

8

Інтернаціональна

Пилипа Орлика

9

Коларова

Олекси Гірника

10

Косіора

Соборності

11

Красикова

Василя Скопенка

12

Красносільська

Сільська

13

Лазо

Михайла Курака

14

Олейникова

Юрія Камінського

15

Орджонікідзе

Криворіжсталі

16

Островського

Трамвайна

17

Провулок Піонерський

Провулок Калиновий

18

Постишева

Вадима Гурова

19

Пролетарська

Бузинова

20

Радгоспна

Кооперативна

21

Площа Радянська

Площа Молодіжна

22

Революційна

Степана Тільги

23

Рязанова

Святогеогіївська

24

Савельєва

Хлібна

25

Семашка

Медична

26

Смольна

Чавуноливарна

27

Тевосяна

Тетяни Воронової

28

Якіра

Володимира Бизова

 

Враховуючи зазначене, виконком районної у місті ради звертається до суб’єктів господарювання  щодо  необхідності заміна аншлагів, які розміщені на об’єктах бізнесу, зі старою назвою на аншлаги з новою назвою вулиць.

 

 

 17.11.2016                                       

                                                            Експрес-інформація Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області
                                                              ​ щодо попередження пожеж та загибелі людей на них в осінньо-зимовий період

За 10 місяців поточного року в населених пунктах та на об’єктах на території  Дніпропетровської області області виникло 8700 пожеж, внаслідок яких загинуло 124 особи та 126 постраждало. При цьому вогнеборцями було врятовано 118 осіб, з них 11 дітей.

За цей період у житловому секторі виникло 7597 пожеж. Через порушення правил користування пічним опаленням з початку року виникло 166 пожеж, у результаті яких загинуло три особи. Внаслідок необережного користування побутових електроприладів сталося 1089 пожеж, на яких загинуло 33 особи. Від порушень правил користування газовими та гасовими приладами виникло 17 пожеж, внаслідок яких загинула одна людина.

Від необережного поводження з вогнем виникло 7250 пожеж, під час яких загинуло 85 осіб. Необережне поводження з вогнем під час паління призвело до виникнення 3289 пожеж, внаслідок яких загинуло 73 особи.

З настанням прохолодної погоди значно ускладнюється обстановка щодо виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж у побуті, які призводять до загибелі людей. Найчастіше жертвами вогню є особи похилого віку, члени неблагополучних сімей та особи, що зловживають спиртними напоями.

Осінньо-зимовий період характерний тим, що населення використовує для обігріву житла неякісні електрообігрівальні прилади, частенько - саморобного виготовлення, що призводить до трагедії.

З настанням мінусових температур збільшується кількість включених в мережу електронагрівальних приладів, а, отже, і навантаження на електропроводку. У ряді випадків із-за природного старіння, також внаслідок тривалого періоду експлуатації з перевантаженням, відбувається пробій ізоляції і коротке замикання електропроводки, яке призводить до виникнення пожежі.

 У квартирах і житлових будинках, що мають пічне опалення, не звертається увага на виконання вимог пожежної безпеки як при влаштуванні печей, так і при їх експлуатації. Пожежі найчастіше відбуваються внаслідок появи у цегляній кладці тріщин, у результаті застосування для розпалювання горючих і легкозаймистих рідин, випадання з топки або зольника палаючих вугіль.

Окрім цього, для опалювання приміщень використовують газові конфорки і духовки.

В опалювальний період з 1 жовтня 2015 року по 1 квітня 2016 на Дніпропетровщині виникло 4043 пожежі, на яких загинуло 118 осіб та травмовано 85. Під час пожеж врятовано 148 осіб, з них 16 дітей.

За цей період у житловому секторі сталося 3424 пожежі. Пожежі були спричинені: необережним поводженням з вогнем  - 2658 випадків, під час яких загинула 81 особа; необережним користуванням побутовими електроприладами - 497 випадків, на яких загинула 21 особа;  порушенням правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення – 222 випадки, де загинуло 9 осіб; порушенням правил користування газовими та гасовими приладами виникло 11 пожеж, внаслідок яких загинуло 2 людини.

Якщо у вашому житлі холодно, радимо використовувати для опалювання приміщень тільки електрообігрівачі заводського виробництва.

Перед початком опалювального сезону огляньте печі і димарі: чи справні вони, чи не мають тріщин а також обов'язково очистите їх від торішньої сажі.

Поясніть дітям, як уберегтися від біди, ніколи не доручайте їм наглядати за печами, що топляться, не залишайте наодинці з включеними електрообігрівачами.

Не перенавантажуйте електромережу, включаючи одночасно декілька потужних побутових електроприладів, використовуйте тільки калібровані запобіжники.

Шановні батьки! Приділіть увагу нагадуванню правил безпечної поведінки своїм дітям.  Розкажіть їм про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома. Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь з дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Якщо виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація негайно викликайте оперативно-рятувальну службу за телефоном 101. Зателефонувавши, обов’язково вказуйте точну адресу місця події, своє прізвище і номер телефону.

25.10.2016

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення
вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства.

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 90-67-93 (відділ житлово-комунального господарства

15.09.2016

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення
вакантної посади головного спеціаліста відділу реєстрації місця проживання громадян (тимчасово).

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-09 (відділ реєстрації місця проживання громадян)

 

08.09.2016

 

subsydyy_v_obyavlenyya2.jpgsubsydyy_v_obyavlenyya.jpg

 

 06.09.2016

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

-  головного спеціаліста відділу виплати соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення;

- спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення;

- спеціаліста І категорії відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до головного спеціаліста: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

Вимоги до спеціаліста І категорії: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

06.09.2016

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог щодо стажу роботи ».

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення).

06.09.2016

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років ».

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

90-67-88 (відділ кадрів).

 

19.07.2016

Шановні мешканці Металургійного району!
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
інформує щодо попередження про небезпеку, що може очікувати на вас під час святкування та відпочинку
25-ї річниці Незалежності України!

Під час проведення масових заходів можливо виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Так, рятувальники радять  все ж уникати великого скупчення людей, щоб не наражати себе та близьких на небезпеку.
Під час проведення концертів, парадів дотримуйтесь таких порад:

 • не стійте біля сміттєвих контейнерів, урн, дитячих візків, безхазяйних валіз - часто саме в цих місцях можуть бути приховані вибухонебезпечні предмети;
 • не займайте місць в кутах залу, близько до стіни або поперечних перегородок між секторами, біля сцен звідки ускладнений рух, і де є небезпека бути роздавленим;
 • на вулиці, не стійте біля вітрин магазинів, стін будівель, дерев, обгороджувань, притиснуті до них натовпом ви можете отримати серйозну травму.
  Якщо ви виявились в епіцентрі тисняви:
 • не тримайте руки в кишенях, застебніть наглухо одяг, позбавтеся від речей що можуть здавлювати шию (платки, ланцюжки)
 • якщо у вас є тяжкі або громіздкі речі - валіза, рюкзак, великі сумки їх краще кинути, оскільки вони можуть стати причиною вашого падіння
 • необхідно притиснути зігнуті в ліктях руки до грудної клітки - таким чином, ви зможете амортизувати тиск натовпу і захистити себе від здавлення, при цьому головне не розслабитися і не дозволити себе здавити.

Також будьте обережні під час відпочинку на воді та в  екосистемах.
Під час перебування в екосистемах:

 • розпалюйте багаття тільки у спеціально облаштованому для цього місці;
 • не застосовуйте для розпалювання вогнища легкозаймисті речовини;
 • не викидайте недопалки на землю;
 • обов’язково загасіть після себе вогнище;
 • не спалюйте сміття, сухе листя та траву на своєму подвір’ї

Пам’ятайте! Необережне поводження з вогнем може спричинити виникнення пожежі.
Під час відпочинку на водоймах:для комфортного та безпечного відпочинку обирайте встановлені офіційні пляжі міста;

 • не пірнайте в незнайомих місцях та не влаштовуйте небезпечних ігор у воді;
 • не використовуйте для плавання саморобні засоби, вони можуть не витримати вашу вагу і перевернутись;
 • не запливайте далеко від берега на надувних матрацах, кругах чи інших плавзасобах, адже ви можете не впоратись із швидкою течією;
 • не залишайте без нагляду дітей біля води;
 • ні в якому разі не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння та одразу після прийому їжі;

Служба порятунку несе службу у посиленому цілодобовому режимі, як і всі інші служби нашого міста!

У разі виникнення будь якої ситуації телефонуйте за номерами екстреної допомоги:

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ «101»
ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ «102»
МЕДИЧНА СЛУЖБА «103»
ГАЗОВА СЛУЖБА «104»

11.07.2016

Оголошується конкурс на отримання малих грантів в рамках проекту
“Соціальні послуги - спільними зусиллями”

            Український незалежний центр політичних досліджень спільно з Спілкою Робітничих Самаритян (Німеччина) та Центром стратегічних досліджень та розвитку Грузії за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс грантових проектів для неурядових організацій.  
        Мета конкурсу – підтримати спільні проекти неурядових організацій та місцевих органів виконавчої влади (органів місцевого самоврядування) щодо надання соціальних послуг вразливим групам населення. 

Хто може брати участь?

До участі у конкурсі запрошуються неурядові організації, які відповідають наступним вимогам:
-         Зареєстровані, як юридичні особи не пізніше 1 червня 2015 року;
-         Безпосередньо надають соціальні послуги вразливим групам населення та/або займаються соціальним підприємництвом для забезпечення потреб вразливих груп населення;
-         Працюють у одній із таких областей України: Київська ,Черкаська, Чернігівська,   Дніпропетровська, Запорізька, Львівська. 

Вимоги до проектів

Проекти мають відповідати наступним вимогам:  
      Передбачати надання соціальних послуг літнім людям, людям з особливими потребами та внутрішньо-переміщеним особам та/або розвивати соціальне підприємництво в інтересах таких категорій осіб;  
      Реалізовуватимуться в одному або декількох із цільових регіонів проекту: Київській, Черкаській, Чернігівській,   Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській областях;
      Передбачати матеріальний внесок місцевої влади з одного із цільових регіонів проекту (місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування) не менше ніж 10% запитуваної суми – фінансовий внесок, безкоштовно надане приміщення та/або інші ресурси, оплата праці соціальних працівників тощо; 
    Створювати або розвивати практику співпраці неурядових організацій з місцевою владою (місцевим органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування), яка може бути продовжена після закінчення грантової підтримки;  
           Перевага буде надана проектам, які охоплять малі населені пункти у цільових регіонах проекту.

Проекти спрямовані на надання гуманітарної допомоги не будуть рогзлядатись в рамках конкурсу на отримання гранту.

 Фінансові умови

Максимальна сума грантового фінансування одного проекту не має перевищувати еквівалент
15 000 евро.

 За рахунок грантових коштів не будуть підтримані такі витрати:
-         Разові заходи;
-         Витрати, безпосередньо не пов’язані з наданням соціальних послуг/соціальним підприємництвом;
-         Придбання обладнання та/або ремонтні роботи на суму, що перевищує 15% суми грантового фінансування.

Тривалість проектів має становити 12 місяців.

 Як подати проект?

Для участі у грантовому конкурсі зацікавлені організації мають подати такий пакет документів:

 Заповнену заявку для участі грантовому конкурсі відповідно до форми, що додається до цього оголошення;
Бюджет до проектної пропозиції;
Сканокопію листа підтримки від місцевого органу влади, який є партнером проекту (лист має містити інформацію про внесок (розмір внеску) місцевого органу влади у проект та контактні дані представника);
Сканокопію свідоцтва про реєстрацію організації;
 
Сканокопію довідки про включення організації до Реєстру неприбуткових організацій та установ;

Документи мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу електронної пошти grant@ucipr.org.ua із позначкою «конкурс проектів» у темі листа. КОПІЮ листа НЕОБХІДНО відправити на ssd.in.ua@gmail.com

 Кінцевий строк  подання пропозицій – 17 липня 2016 року. Пропозиції, отримані після цього строку, не розглядатимуться.

 Критерії оцінки конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

 Актуальність та соціальна значущість ідеї (послуг) – максимум 20 балів;
Досвід організації у наданні соціальних послуг – максимум 15 балів;
Очікуваний соціальний результат - максимум 25 балів;
Можливість подальшої співпраці з органом влади та надання послуг після завершення грантового фінансування – максимум 25 балів;
Охоплення малих населених пунктів та локацій з недостатністю соціальних послуг для цільових груп проекту – максимум 15 балів. 

Максимальна оцінка конкурсної пропозиції складатиме 100 балів.

 Учасники конкурсу будуть повідомлені про результати конкурсу до 15 вересня 2016 року. 

 Контактні дані:

Український незалежний центр політичних досліджень
вул. Софіївська 18, оф. 2, м. Київ
+38044 278 28 25
ssd.in.ua@gmail.com
Контактна особа  Олександра Брашовецька 

04.07.2016 

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них. 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013       №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Дзержинської районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Дзержинського району, що протягом ІІ кварталу 2016 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Криворізький будинок профспілок, Криворізька загальноосвітня школа №66, ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», КП «Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник», КП «Ритуал Сервіс Плюс», комунальний дошкільний навчальний заклад №123, ТОВ «Житлосервіс-КР», КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Дзержинському районі»,   КП «Фармація», Криворізька загальноосвітня школа № 26, КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», КП «Криворізька друкарня», Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради «Криворізьке бюро технічної інвентаризації», КП «Кривбасводоканал», ПАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром», ДП «Підприємство Криворізької виправної колони №80», Криворізький технікум Національної металургійної академії України, комунальний позашкільний заклад «Дитячий оздоровчий табір «Слава», Криворізький науково-технічний металургійний ліцей №16.

Станом на 01.07.2016 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В І півріччі 2016 року зареєстровано 21 колективний договір, 37 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Дзержинського району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 207,   тел. 92-80-87. 

 Начальник управління праці
та соціального захисту населення                                                   С.І. Ляліна 

27.05.2016 

 Шановні мешканці Дзержинського району!

  Інформуємо Вас про ймовірність виникнення надзвичайної ситуації, яка може бути спричинена наявною заборгованістю та несплатою платежів за послугу водопостачання.

Станом на сьогоднішній день борг населення перед підприємствами - надавачами даного виду послуг складає понад сотні мільйонів гривень.

З метою недопущення припинення подачі води споживачам міста, звертаємося до Вас з проханням термінового погашення заборгованості платежів за водопостачання та попередження їх подальшого накопичення.

27.05.2016

Шановні мешканці Дзержинського району!

 Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводиться гаряча телефонна лінія.

 Кожної третьої п’ятниці місяця з 10-00 год. до 16-00 год. Ви маєте можливість задати питання адвокатам системи безоплатної правової допомоги за телефонами: 098-040-83-70; 097-458-49-58.

31.03.2016 

До уваги мешканців Дзержинського району!

 З 04.04.2016 року з питання реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Дзержинського району необхідно звертатись до відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Дзержинської районної у місті ради, який знаходиться за адресою:

м. Кривий Ріг, пр. Металургів , 16, каб. 215 (ІІ поверх).

Контактні телефони: 92-85-03, 92-85-09                                            

                                                                                            

17.03.2016 

Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?

 На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» з 1 липня 2015 року у Дніпропетровській області працюють нові державні установи - місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які забезпечують доступ до правосуддя осіб, віднесених до категорій, визначених статтею 14 вищезазначеного закону.

Діє єдина телефонна лінія 0-800-213-103, на яку слід звертатися, щоб особі було призначено адвоката за рахунок держави. Для цього по всій Україні створено 100 місцевих центрів БВПД: у Дніпропетровській області — 8, у Кривому Розі — 2 центри.

Читати далі

12.03.2016 

Шановні керівники підприємств, установ та організацій

Дзержинського району!

      Управління праці та соціального захисту населення доводить до Вашого відома, що в  листі Міністерства соціальної політики України від 27.05.2014 №5367/0/14-14/18 «Рекомендації щодо змісту колективних угод» внесені рекомендації щодо включення відповідних положень до колективних договорів.

Просимо Вас і Ваші профспілкові комітети  ініціювати та сприяти щодо включення доповнення до колективного договору відповідними положеннями, а саме щодо:

- забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків  (стаття 18 Закону України «Про забезпечення рівних та можливостей жінок і чоловіків»);
- соціального захисту ветеранів праці та людей похилого віку (Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»);
- профілактики ВІЛ – інфекції /СНІДу та туберкульозу у виробничому середовищі та недопущення випадків дискримінації працівників із такими захворюваннями.

Нагадуємо, що повідомна реєстрація колективного договору, змін та доповнень до нього проводиться в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради по пр.Металургів, 16, каб.207, тел. 92-80-87.

 

24.02.2016

Шановні мешканці Дзержинського району!

 11.02.2016р. комісією виконкому Дзержинської районної у місті ради з упорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності виявлено тимчасовий об’єкт - кіоск біля будинку № 9 на  вул. Орджонікідзе, який встановлено без дозвільних документів на право користування земельною ділянкою. На момент  обстеження у кіоску не здійснювалась діяльність, у зв’язку з чим встановити  його власника неможливо. 

Враховуючи вищевикладене, питання розміщення вказаного кіоску біля будинку № 9 на вул. Орджонікідзе  буде розглянуто зазначеною комісією 02.03.2016р. о 10.00 за адресою: пр. Миру, 42, кабінет № 22

23.02.2016

Шановні роботодавці та наймані працівники!

          В управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради діє «телефон довіри». Про порушення законодавства про працю з боку роботодавців (праця без офіційного оформлення, невиплата заробітної плати тощо) можна повідомити за номером телефону: 92-80-87. Також можна отримати консультацію з питань трудового законодавства безпосередньо в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: пр. Металургів,16, каб. 207.                                          Звертаємося до найманих працівників: не погоджуватися на працю без належного оформлення трудових відносин.  Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. трудових відносин позбавляє працівників насамперед :
-           гарантованої виплати  заробітної плати 2 рази на місяць; 
-           права на щорічну основну відпустку не менше 24 календарних днів;
-       соціальну відпустку з вагітності та пологів;
-        додаткових відпусток передбачених Законом України «Про відпустки»;
-           права на оплату листа непрацездатності; 
-           втрата трудового стажу; 
-           втрата страхового стажу для отримання пенсії, а отже, як наслідок отримання мінімальної пенсії за віком;
-           соціальних послуг та виплат у разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
-           отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця. 

         Якщо працівник не уклав трудовий договір, а лише усно домовився з роботодавцем, то у разі порушення його прав на оплату праці та інші трудові гарантії важко буде довести свої права навіть у судовому порядку.

         З 01 січня 2015р. у Кодексі законів про працю України статтю 24 частину 3 «Укладення трудового договору» треба читати у наступній редакції:
           «Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України».

23.02.2016

Шановні керівники підприємств, установ та організацій
Дзержинського району!
                          

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради доводить до Вашого відома інформацію про те, що підприємства, установи та організації району несвоєчасно  вносять зміни і доповнення до раніше укладених та на тепер діючих колективних договорів, що призводить до порушення вимог діючого трудового законодавства. Особливо це  стосується  умов праці робітників, забезпечення спецодягом та взуттям, їх соціального захисту тощо. Це свідчить про формальний підхід до укладення та ведення колективно-договірної роботи, як з боку роботодавців так і трудового колективу.
         Управління праці та соціального захисту населення просить Вас в подальшому, враховуючи зміни в діючому законодавстві, своєчасно вносити зміни та доповнення до колективного договору, який діє на Вашому підприємстві та своєчасно надавати їх на повідомну реєстрацію до управління праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, каб.207, т.92-80-87.

23.02.2016

Шановні роботодавці та наймані працівники!

         В управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради діє «телефон довіри». Про порушення законодавства про працю з боку роботодавців (праця без офіційного оформлення, невиплата заробітної плати тощо) можна повідомити за номером телефону: 92-80-87. Також можна отримати консультацію з питань трудового законодавства безпосередньо в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: пр. Металургів,16, каб. 207.     Звертаємося до найманих працівників: не погоджуватися на працю без належного оформлення трудових відносин.  Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Не оформлення належним чином трудових відносин позбавляє працівників насамперед :

- гарантованої виплати  заробітної плати 2 рази на місяць; 
- права на щорічну основну відпустку не менше 24 календарних днів;
-соціальну відпустку з вагітності та пологів;
- додаткових відпусток передбачених Законом України «Про відпустки»;
- права на оплату листа непрацездатності; 
- втрата трудового стажу; 
-  втрата страхового стажу для отримання пенсії, а отже, як наслідок отримання мінімальної пенсії за віком;
-  соціальних послуг та виплат у разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
- отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця.   Якщо працівник не уклав трудовий договір, а лише усно домовився з роботодавцем, то у разі порушення його прав на оплату праці та інші трудові гарантії важко буде довести свої права навіть у судовому порядку.
         З 01 січня 2015р. у Кодексі законів про працю України статтю 24 частину 3 «Укладення трудового договору» треба читати у наступній редакції:
           «Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України».