2014 рік

17.01.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення розпорядження голови районної у місті ради від 19.12.2012 року №278-р «Про вдосконалення організацію роботи з питань запобігання і протидії  корупції».

2. Доведення положень Плану засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю, прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних із корупцією на 2013 рік.

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

4. Про хід виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовими особами  виконкому районної у місті ради у  січні місяці 2013 року.

 

20.02.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення методичних рекомендацій Міністерства юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування».

2. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів. 

3. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовими особами виконкому районної у місті ради в лютому місяці 2014 року.

4. Надання методичної допомоги щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовим особам.

 

20.03.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення методичних рекомендацій щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами (видання «Держслужбовець», лютий 2014 р.).

2. Звіти керівників структурних підрозділів  виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

3. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у березні 2014 року.

 

18.04.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення інформації про подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2013 рік.

2. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

3. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у квітні 2014 року.

 

20.05.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 128 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 1 березня 2014 року № 65».

2. Доведення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» (Вид. Урядовий кур’єр від 23.04.2014 №10).

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у травні 2014 року.

19.08.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення  Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (Вид. Урядовий кур’єр від 09.08.2014 № 144).

2. Доведення Постанови Кабінету Міністрів від 17 липня 2014 року № 295 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики» (Вид. Урядовий кур’єр від 05.08.2014 № 140).

3. Доведення розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 647-р «Про затвердження плану першочергових заходів з подолання корупції» (Вид. Урядовий кур’єр від 17.07.2014 № 127).

4. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів.

5. Про хід виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у червні-серпні 2014 року.

 

19.09.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення інформації про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 року №1261-VII.

2. Доведення інформації про Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» (нова редакція від 04.09.2014).

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у вересні 2014 року.

 

17.10.2014 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення інформації про Закон України «Про очищення влади» від 16.10.2014 року № 1682-VII.

2. Доведення інформації про Указ Президента України «Про національну раду з питань антикорупційної політики» від 14.10.2014 року № 808/2014.

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у вересні 2014 року.