2015 рік

ПЛАН заходів робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією на 2015 рік

 

26.01.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення плану заходів робочої групи щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією на 2015 рік

2. Доведення інформації про Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14 жовтня 2014 року № 1698-VII.

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів. 

4. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовими особами виконкому районної у місті ради в січні місяці 2015 року.

 

27.02.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення методичних рекомендацій Міністерства юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування».

2. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів. 

3. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовими особами виконкому районної у місті ради в лютому місяці 2015 року.

4. Надання методичної допомоги щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовим особам.

 

23.03.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення методичних рекомендацій щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами.

2. Доведення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції».

3. Звіти керівників структурних підрозділів  виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у березні 2015 року.

 

23.04.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення інформації про подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2014 рік.

2. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 «Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

3. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2015 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”» зі змінами.

4. Доведення Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 18.03.2015 № 227-р «Про схвалення Стратегії реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації».

5. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167 «Про внесення змін до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України “Про очищення влади”».

6. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

7. Про хід виконання  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» серед посадових осіб виконкому у квітні 2015 року.

 

18.05.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки»

2. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами, внесеними  згідно з Постановами КМ № 171 від 25.03.2015).

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про запобігання корупції» серед посадових осіб виконкому у травні 2015 року.

 

20.08.2015 р. відбулось засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією, на якому було розглянено такі питання:

1. Доведення  Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» (Видання «Урядовий кур’єр» від 08.08.2015 № 144).

2. Доведення Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171 «Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

3. Доведення статті «Фінансовий контроль: новий закон, старий порядок» (Видання «Кадровик», серпень 2015 року).

4. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів.

5. Про хід виконання  Закону України «Про запобігання корупції» серед посадових осіб виконкому у червні - серпні  2015 року.