Інформація про работу відділу

                     

------------------------------------------------

«Молодіжне самоврядування – завдання та перспективи розвитку»

Молодь -  головна рушійна сила сучасного світу. Вона посідає надважливе місце у формуванні і нашого сьогодення, і нашого майбутнього. Молодь вже сьогодні творить своє завтра. Молодіжна політика за своєю сутністю складається з двох основних речей: молодь повинна мати можливості висловлювати та продукувати ідеї, а влада на усіх рівнях має створювати умови для їх підтримки та реалізації.

Молодіжне самоврядування – є важливою складовою взаємодії влади з представниками молодіжних та студентських організацій. Координацію роботи в цьому напрямку на рівні району здійснює відділ у справах сім’ї та молоді.

17 грудня 2020 року у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбувся семінар з теми «Молодіжне самоврядування – завдання та перспективи розвитку». На заході були присутні голови та заступники  студентських рад 12 навчальних закладів, голови 9 студентських гуртожитків та представники Молодіжного виконкому Металургійного району.

Учасники семінару обговорили основні напрямки та перспективи роботи з молоддю у районі, ознайомилися з досвідом кращих студентських рад закладів освіти, під час тренінгу «Я+МИ=команда» розглянули специфіку генерації ідей в управлінській команді, планування роботи та вирішення проблемних питань під час реалізації ідей, і, звичайно, привітали один одного з наступаючими новорічними святами.

------------------------------------------------

Гордість Металургійного району!

Якщо Кривий Ріг – це місто молоді, то Металургійний район – це цілий студентський мегаполіс. В нашому районі функціонує 14 навчальних закладів, з них: 12 вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації  та 2 професійно-технічних навчальних заклади. Всього навчається понад 20 тис. студентів.

17 листопада 2020 року у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента.

24 кращих студента з 10 вищих навчальних закладів були відзначені Почесними грамотами виконкому районної у місті ради за  високі навчальні досягнення, активну участь у суспільно-громадському житті  та особистий внесок у розвиток молодіжного руху міста та району.

Теплі слова, привітання та щирі посмішки ще раз довели, що студентство Металургійного району – це одна велика та дружня сім’я.

------------------------------------------------

19 вересня 2020 року  в рамках відзначення 245 –ї річниці з дня заснування міста Кривого Рогу відбулося підведення підсумків та нагородження переможців та учасників міського творчого конкурсу «Разом з нами молодіє місто».

Висловлюємо вдячність творчим, натхненим викладачам, батькам, учням та студентам за ініціативність, креативність, популяризацію художнього та літературного мистецтва та вітаємо переможців

У номінації «Вірші»:

  1. Кравчину Олександра, курсанта Донецького  юридичного інституту  МВС України – І місце;
  2. Карнаух Валерію, студентку Криворізького державного педагогічного університету – І місце;
  3. Бесараб Анастасію, ученицю 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи №69 - ІІ місце;
  4. Таран Вікторію, ученицю Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування – ІІІ місце;

 

У номінації «Живопис, картина, скульптура»:

  1. Мельничук Поліну, Криворізький державний педагогічний університет – І місце;
  2. Поємчук Марину, Донецький юридичний інститут МВС України, ІІІ місце.

       Бажаємо нових творчих досягнень у подальшому!