Ними пишається район

Герої Соціалістичної праці

СторожукСторожук Анатолій Васильович, 1944 року народження, освіта середньо-технічна, оператор поста управління цеху блумінг-2 комбінату "Криворіжсталь".

Вся трудова діяльність Сторожука А.В., починаючи з 1967 по 1995 рр. пройшла на металургійному комбінаті "Криворіжсталь". За період тривалої праці Анатолій Васильович безпосередньо брав участь в освоєнні проектних потужностей найбільших на той час у світі прокатних станів, встановленні на них світових рекордів змінної та добової прокатки металу. Свої професійні знання і виробничий досвід Анатолій Васильович постійно передавав молодим робітникам, виховав не одне покоління операторів прокатки високого класу.

За самовіддану працю і виробничі успіхи Сторожук А.В. відзначений численними державними нагородами, в тому числі:
- орденом Трудового Червоного Прапора у 1974 році;
- орденом Жовтневої революції у 1981 році.

У 1984 році Сторожуку А.В. присвоєно звання Героя Соціалістичної
Праці з врученням ордену Леніна та золотої медалі "Серп і молот".
Крім зазначеного, Анатолію Васильовичу присвоєно ряд почесних звань: "Почесний металург", "Кращий наставник молоді", "Кращий прокатник Кривбасу", його ім'я занесено в книгу Трудової Слави Дніпропетровщини.

Сторожук А.В. бере активну участь в громадському житті міста. З 1979 по 1995 рр. обирався депутатом Криворізької міської ради, головою постійної комісії міськради.

У 2000 році нагороджений нагрудним знаком "За заслуги перед містом".

На даний час бере активну участь в роботі міської ради ветеранів.

 

Повні кавалери орденів Трудової Слави 

 

ЛяшенкоЛяшенко Олександр Іванович, 1942 року народження, освіта середньо-технічна, майстер мартенівського цеху комбінату "Криворіжсталь".

Вся трудова діяльність Олександра Івановича пов'язана з металургійним комбінатом "Криворіжсталь", яка розпочалася в 1961 році підручним сталевара, а згодом майстром виробництва сталі мартенівського цеху аж до 2001 року.

За тривалий час роботи на комбінаті Олександр Іванович набув неоціненних виробничих знань і вагомого професійного досвіду, який із задоволенням передавав молодим товаришам по роботі, виховав не одне покоління висококваліфікованих майстрів виробництва сталі.

За сумлінну самовіддану працю та високі виробничі показники Ляшенку О.І. присвоєно звання "Почесний металург СРСР", а також відзначено рядом високих державних нагород:
- медаллю "За доблесну працю" у 1970 році;
- орденом Трудового Червоного Прапора" у 1971 році;
- орденом Трудової Слави III ступеня у 1974 році;
- орденом Трудової Слави II ступеня у 1978 році;
- орденом Трудової Слави I ступеня у 1984 році.

На сьогодні Олександр Іванович перебуває на заслуженому відпочинку і займається улюбленою справою - садівництвом.

 

Нагорджені нагрудним знаком "За заслуги перед містом"

Нагороджені нагрудним знаком «За особистий внесок у розвиток Дзержинського району»