Структура ради

Структура районної ради

С К Л А Д
постійних комісій районної ради

 

Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики

Голова комісії

Махиня ​Денис Олександрович

 депутат від партії «Опозиційний блок»

Члени комісії

Бугаєв ​Григорій Володимирович

депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Грінік ​Олександр Афанасійович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Каріс ​Євген Олександрович

депутат від партії «Сила людей»

Лєщинский ​Олександр Володимирович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Озерян ​Сергій Анатолійович

депутат від Партії ветеранів Афганістану

Федоряка ​Геннадій Іванович

депутат від Радикальної партії Олега Ляшка

Щудло ​Дмитро Сергійович

депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Комісія з питань житлово-комунального господарства

Голова комісії

Болотна ​Ольга Сергіївна

депутат від партії «Сила людей»

Члени комісії

Донченко-Малярова ​Інна Петрівна

депутат від Партії ветеранів Афганістану

Каратник ​Олександр Володимирович

депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Косенков ​Ігор Павлович

депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Кравчук ​Максим Ігорович

депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Співак ​Лариса Анатоліївна

депутат від партії «Опозиційний блок»

Удовіченко ​Володимир Васильович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Шитіков ​Сергій Валерійович

депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, підтримки підприємництва, бюджету та економіки

Голова комісії

Йова ​Валентина Іванівна

депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Члени комісії

Алієв ​ФаігКамілогли

депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Велигорська ​Лариса Анатоліївна

депутат від партії «Опозиційний блок»

Грибач ​Андрій Васильович

депутат від Радикальної партії Олега Ляшка

Пасічна ​Світлана Романівна

депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Подолинський ​Олег Семенович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Проноза ​Вадим Валерійович

депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ричка ​Євген Олександрович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Комісія з питань освіти, науки, культури та спорту​

Голова комісії

Ковальська ​Олена Вячеславівна

депутат від партії «Опозиційний блок»

Члени комісії

Горб ​Григорій Григорович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Григор`єва Вікторія Георгіївна

депутат від партії «Опозиційний блок»

Завалій ​Юрій Станіславович

депутат від партії «Опозиційний блок»

Рульова ​Ольга Борисівна

депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Сапронов ​Микола Миколайович

депутат від партії «Сила людей»

Тетеріна ​Наталія Євгенівна

депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 Регламент Металургійної районної у місті ради VII скликання

 Регламент Дзержинської районної у місті ради VII скликання

 Регламент Дзержинської районної у місті ради VI скликання