Порядок розміщення громадян у будинки-інтернати

 

Управління праці та соціального захисту населення займається питанням оформлення документів для розміщення громадян району в будинки - інтернати міста та області.

У місті для обслуговування самотніх і неспроможних обслуговувати себе громадян похилого віку та осіб з інвалідністю створені комунальні установи "Будинок милосердя "Затишок"" за адресою: вул. Маршака, 16А та "Будинок Милосердя" за адресою: вул. Адмірала Головка, 66.

До зазначених установ приймаються на державне утримання мешканці міста Кривого Рогу із числа осіб похилого віку, які досягли пенсійного віку, особи з інвалідністю, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в установі, та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

БУДИНКИ – ІНТЕРНАТИ ГЕРІАТРИЧНОГО ПРОФІЛЮ

Приймаються на повне державне утримання громадяни похилого віку, які досягли пенсійного віку та особи з інвалідністю, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом. Перелік будинків - інтернатів геріатричного профілю у Дніпропетровській області:

БУДИНКИ-ІНТЕРНАТИ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ

Приймаються на повне державне утримання особи з інвалідністю з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом. Перелік будинків - інтернатів психоневрологічного профілю:

БУДИНКИ - ІНТЕРНАТИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ  З 
АНОМАЛІЯМИ РОЗУМОВОГО ТА ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

Приймаються на повне державне утримання діти з інвалідністю від 4 до 18 років з вадами фізичного або розумового розвитку, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги і яким згідно з медичним висновком не протипоказано перебування в цій установі незалежно від наявності родичів, зобов'язаних за законом їх утримувати. 

Прийом до будинків-інтернатів здійснюється за путівками департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації. Особам з інвалідністю і пенсіонерам, які проживають у будинку-інтернаті, пенсія виплачується відповідно до чинного законодавства - 25% від нарахованої пенсії.