Інформація про роботу відділу

 

                 До відома мешканців Металургійного району!

        У рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану  навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки, з метою забезпечення сприятливих умов життєдіяльності мешканців Металургійного району ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в період з квітня по жовтень 2019 року передбачено здійснення поливу (1 раз на добу) житлових масивів Металургійного району, що знаходяться в зоні впливу виробничої діяльності підприємства.

         Просимо, у разі порушення цього графіка, інформувати виконком Металургійної районної у місті ради по  тел. 92 10 84.

 

Перелік вулиць житлових масивів Металургійного району

Час поливу

Дні поливу

вул. Каховська

з 3.00 до 4.30

понеділок, субота

пр. Металургів

з 5.00 до 6.00

понеділок, субота

вул. Нікопольське шосе

з 3.00 до 4.00

вівторок, четвер

вул. Вокзальна

з 4.00 до 5.00

вівторок, четвер

вул. Криворіжсталі

З 5.00 до 6.00

вівторок, четвер

 

 

До уваги власників (орендарів) адміністративних і виробничих  приміщень, що знаходяться на території Металургійного району  м. Кривого Рогу та в яких для опалення чи виробничих потреб використовуються твердопаливні котли

 

                Відповідно до п.2.3. рішення виконкому Криворізької міської ради від 10.05.2018 № 214 «Про впровадження автоматизованої системи моніторингу за  якістю атмосферного повітря в м. Кривому Розі» інформуємо, що  експлуатація  твердопаливних котлів  (незалежно від їх потужності) для опалення приміщень  чи виробничих потреб здійснюється лише за умов:

  • отримання в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації дозволу на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин та забезпечення вимог щодо охорони навколишнього  природного середовища і здоров’я людей (стст.10 і 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»); для цього  необхідно письмово звернутися до Центру надання адміністративних послуг (49010, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 75 або пр. Слобожанський, 42;       тел. (0562) 46 41 61); детальніша інформація розміщена на офіційному сайті Департаменту; для консультацій звертатися до управління екології виконкому Криворізької міської ради (74 56 41);
  • зареєструвати котел у Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області  (вул. Коротченка, 1к,  м. Кривий Ріг, 50042, тел./факс (0564) 66-44-14).

         Крім того, суб’єкти господарювання, що експлуатують котли, повинні відповідно до вимог ст. 240 Податкового Кодексу України сплачувати за фактичні обсяги викидів забруднюючих  речовин в атмосферне повітря екологічний податок.

        Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу .

        Дотримання вимог  природоохоронного  законодавства  України дозволить запобігти шкідливому впливу на стан атмосферного повітря та створить для мешканців міста безпечне для здоров’я і життя навколишнє природне середовище.