12.02.2018-16.02.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

12.02.2018 відбулось засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

14.02.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

15.02.2018 вДень вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в сквері біля монументу «Перемога» пройшлаурочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, загиблим в Афганістані, за участю керівництва району, депутатів районної у місті ради, представників Металургійної районної організації ветеранів та широкого кола громадськості,під час заходу голова Металургійної районної у місті ради Шаповалов Г.А. вручив відзнаки міського та районного рівнів учасникам бойових дій, членам Металургійної районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та матерям загиблих учасників бойових дій в Афганістані.

15.02.2018 в Криворізькому коледжі Національної металургійної академії України в рамках Єдиного дня інформування населення відбулась інформаційна зустріч зі студентами та викладачами на теми: «День Героїв Небесної Сотні»; «74-а річниця визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників»;«100-річчя затвердження Тризуба державним гербом Української Народної Республіки»; «Інформування населення про адміністративні послуги департаменту економічного розвитку облдержадміністрації та порядок їх надання через Центр надання адміністративних послуг (ліцензії на здійснення зовнішньоекономічної діяльності та державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність)». Аналогічні зустрічі відбулись на базі інших закладів та установ району, на яких побувало майже 3,0 чол.

15.02.2018 у виконкомі районної у місті ради пройшло засідання адмінкомісії.

16.02.2018 в Криворізькому коледжі Національної металургійної академії України (вул. Степана Тільги, 40) спеціалістами з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з відділом з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому проведено інформаційну зустріч з педагогічним колективом закладу(35 чоловік) з питань дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів.Учасникамзаходу надавались поради, щодо додержання норм законодавства з питань захисту прав споживачів, обговорювались права споживачів, надавались рекомендації щодо оформлення заяв (претензій) у разі придбання товарів неналежної якості, у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг) та у разі придбання товару належної якості (повернення придбаного товару або обміну), питання термінів зберігання розрахунковий документ та гарантійних талонів у разі придбання побутової техніки. Також було наголошено, що за захистом своїх прав кожен споживач може звернутися до виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, 1 поверх каб.7, тел.: 92-10-94.

Вид новин: