19.02.2018-24.08.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

19.02.2018 відбулось засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

20.02.2018 в закладах освіти району пройшла єдина виховна година присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.

20.02.2018 спільним засіданням постійних комісій розпочала роботу ХV сесія районної у місті радиVІІ скликання.

21.02.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

21.02.2018 пройшло чергове засідання виконкому районної у місті ради, на якому розглядалися питання: «Про стан роботи з документами, зверненнями громадян та надання послуг виконкомом районної у місті ради у 2017 році»;«Про звіт виконкому районної у місті ради щодо виконання у 2017 році Програми соціально-економічного і культурного розвитку Металургійного району на 2017 -2019 роки»;«Про погодження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2017 рік».

22.02.2018 з нагоди 74-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників відбулись урочисті церемонії покладання квітів до братських могил та пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів,а також мітинг та церемонія покладання квітів до братської могили радянських воїнів у сквері 60-річчя Перемоги, на заході були присутні:народний депутат України К.Г. Усов, керівництво району, представники районної організації ветеранів, трудових колективів, представників студентської і учнівської молоді, преси та громадськості.

22.02.2018 народний депутат України К.Г.Усов, голова районної у місті ради Г.А.Шаповалов спільно з працівниками соціальних служб відвідали і привітали з Днем визволення міста Кривого Рогу ветерана війни, визволителя міста Потапенка Івана Дмитровича.

22.02.2018 у виконкомі районної у місті ради пройшло засідання адмінкомісії.

22.02.2018 проведено навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення виконкому, на якому було розглянуто Закон України «Про захист персональних даних» та Закон України «Про інформацію»; Рішення Конституційного Суду України №2-рп/2012 від 20.01.2012; Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» (Постанова КМУ від 31.01.2007 №81).

22.02.2018 відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведено 5 вибіркових обстежень об’єктів бізнесу по вул. Криворіжсталі на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівниками. В ході обстеження члени робочої групи рекомендували приватним підприємцям при прийомі найманих працівників дотримуватися трудового законодавства в частині належного та своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня, враховувати міжпосадову різницю в оплаті праці працівників та підвищувати розмір заробітної плати найманим працівникам.

22.02.2018 проведенозасідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг, на якому розглядалися заяви від 19 громадян району з питання призначення житлової субсидії. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 18 громадянам та 1 ‑про відмову з об'єктивних причин.

22.02.2018 пройшло робоче засідання районної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних рахунків за їх споживання за участю представників підприємств постачальників житлово-комунальних послуг КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Сітісервіс-КР», ТОВ «Дніпропетровськгаззбут», відділу державної виконавчої служби Металургійного району. В ході засідання розглянули стан платежів за спожиті енергоносії населення району; підприємствам-постачальникам було рекомендовано провести звірку з ТОВ «Нова-Ком» щодо платежів населення району за надані їм послуги, проводити роз’яснювальну роботу серед боржників, вжити всіх необхідних заходів щодо 100% проплат поточних нарахувань.

23.02.2018 відбулось пленарне засіданняХV сесії Металургійної районної у місті радиVІІ скликання, на якому депутатами було розглянуто понад 18 проектів рішень, серед яких основні: «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Криворізької місцевої прокуратури № 1 у 2017 році», «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Металургійного відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області у 2017 році»; «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2017 рік»; « Про виконання у 2017 році Програми соціально-економічного і культурного розвитку Металургійного району на 2017 – 2019 роки» та інші, з яких прийняті відповідні рішення.

23.02.2018 в КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» пройшов районний захід, присвячений Року ветерана в Україні «Три покоління спогадів»за участю керівництва району, ветеранів війни і праці, членів Металургійної районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів),учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, студентської та учнівської молоді.

23.02.2018 проведено засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду, за участю керівників 4 підприємств району, які надали пояснення та вказали об’єктивні причини несвоєчасної сплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списками №1,2. Керівникам підприємств рекомендовано сплачувати заробітну плату працівникам та обов’язкові внески до бюджету своєчасно, не порушувати вимоги діючого законодавства. Комісією буде здійснюватися моніторинг виплати заробітної плати та  сплати внесків.

23.02.2018 відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалося два питання: «Про стан професійних захворювань на підприємствах, установах та організаціях району за 2017 рік в порівнянні з 2016 роком та проведені профілактичні заходи щодо їх попередження»; «Про стан виробничого травматизму на підприємствах району, де сталося зростання їх кількості та про проведення профілактичних заходів по недопущенню нещасних випадків» за участю начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради та директор департаменту з охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

24.02.-25.02.2018 в «Льодовій арені» ДЮСШ № 1 за участю п’яти команд з різних регіонів України вперше проведено відкритий турнір з хокею з шайбою серед юнаків 2008-го року народження на Кубок Металургійної районної у місті ради. За результатами змагань перше місце здобула команда «Ягуари» м. Дніпро, друге – команда «Кривбас» м. Кривий Ріг.

Вид новин: