Лютий 2018 рік

27.02.2018

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу на 2019 рік» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 27.02.2018 в місячний термін управліннями (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1) розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (каб.510, тел. (0564)74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua); фінансовим виконкому Криворізької міської ради (каб.219, тел. (0564) 74-57-54, електронна адреса: 05finupr@gmail.com). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn-vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регу-ляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покров-ської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua,    www.dlgr.gov.ua,    www.pokrovkr.gov.ua,    www.ing-org.gov.uawww.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.uawww.vykonkom-tsmkr.gov.ua

Проект регуляторного акта - рішення міської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста КривогоРогу на 2019 рік»

 

27.02.2018

Проект  регуляторного акта – рішення міської ради "Про встановлення ставки ту-ристичного  збору в  м. Кривому Розі на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу до проекту  регуляторного акта – рішення міської ради «Про  встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі на 2019 рік»

Додаток  до аналізу регуляторного впливу проекту рішення Криворізької міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі на 2019 рік» (ТЕСТ  малого підприємництва (М-Тест)