02.02.2018-12.03.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

02.03.2018 відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам,на якомубуло розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 17 громадянам.

05.03.2018 пройшло засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

06.03.2018 в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено Єдиний день профілактики з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку та дітьми, що складають «групу ризику».

06.03.2018 з нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся урочистий прийом видатних жінок району, на якому голова райради Шаповалов Г.А. привітавприсутніх зі святом та вручив окремим з них відзнакивиконкому Криворізької міської та районної у місті рад. Також, до святкових привітань долучились депутат міської ради Макаренко О.Ю., начальник 11 Державної пожежно-рятувальної частини Карелін І.Ю.

07.03.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

         12.03.2018 пройшло засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

 

Вид новин: