17.08.2018-24.08.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

17.08.2018 в ході засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам були розглянуті заяви від 12 громадян щодо призначення (відновлення) виплати щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 9 громадянам та про відмову у призначені соціальних допомог об'єктивних причин 3 громадянам.

20.08.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

22.08.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

23.08.2018 відбулося засідання адмінкомісії.

Також, протягом серпня в закладах культури, на підприємствах і установах району пройшли тематичні заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 27-й річниці Незалежності України, а саме:

23.08.2018 відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, за участю представників трудових колективів району, громадськості.

24.08.2018 від Георгіївської дзвіниці до площі перед пам’ятником «Козак Кривий Ріг» пройшла святкова хода «Парад вишиванок»; на площі перед пам’ятником «Козак Кривий Ріг» відбулись районні урочистості з нагоди 27-ої річниці Незалежності України та святкова концертно-розважальна програма, тематичні виставки, народні гуляння в парку імені Б. Хмельницького.

 

Вид новин: