17.09.2018-20.09.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

17.09.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

18.09.2018 в міському комунальному закладі культури «Народний дім» спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч з трудовим колективом з питань дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів.

19.09.2018 під час чергового засідання виконкому районної у місті ради членами виконкому були розглянуті проекти рішень, серед яких основні: «Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в районі», «Про роботу з надання послуг щодо реєстрації місця проживання громадян» та інші, з яких прийняті відповідні рішення.

19.09.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

19.09.2018 пройшло засідання постійно діючої районної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами.

20.09.2018 в ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» в рамках інформаційної зустрічі відбувся Єдиний день інформування населення за участю представника Першого центру надання безоплатної правової допомоги. Під час заходу були розглянуті такі теми: «День партизанської слави»; «День ветерана»; «Всесвітній день серця»; «Право громадян України на соціальне обслуговування»; «Інформування населення щодо зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності області у січні – червні 2018 року»; «Інформування населення стосовно небезпеки спалювання осінньої листви»; «Оплата населення за спожиті житлово-комунальні послуги»; «Порядок та умови надання субсидії». Крім зазначеного, аналогічні інформаційні зустрічі пройшли на базі інших установ та організацій району, на яких побувало майже 3,0 тис. чол.

20.09.2018 відбулося засідання адмінкомісії.

20.09.2018 пройшло робоче засідання районної робочої комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання за участю представників підприємств постачальників житлово-комунальних послуг КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Сітісервіс-КР», ТОВ «Дніпропетровськгаззбут», відділу державної виконавчої служби Металургійного району. В ході засідання розглянули стан платежів за спожиті енергоносії населення району; підприємствам-постачальникам було рекомендовано провести звірку з ТОВ «Нова-Ком» щодо платежів населення району за надані їм послуги, проводити роз’яснювальну роботу серед боржників, вжити всіх необхідних заходів 100% проплат поточних нарахувань.

 

Інша інформація

Відділ економіки та промисловості виконкому районної
у місті ради інформує про стан навколишнього природного середовища
у серпні 2018 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у серпні 2018 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що фактичні середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з  серпнем 2017р. (в мг/куб.м):

- не перевищували норми і становили: по діоксиду сірки (0,014 мг), оксиду вуглецю (3,0 мг),  оксиду азоту (0,03 мг), фенолу (0,002 мг), аміаку (0,02 мг);

- не перевищували норми та залишились без змін: по  оксиду вуглецю (3,0 мг), фенолу (0,002 мг);

- не перевищували норми та зменшились:  по  діоксиду сірки (0,014 мг).

Вид новин: