24.09.2018-28.09.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

24.09.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

26.09.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

27.09.2018 відбулося засідання адмінкомісії.

27.09.2018 в ході навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення були розглянуті Постанова КМУ від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово–комунального обслуговування» (в редакції від 01.05.2018) та Закон України «Про інформацію» від 02.10.1992 № 2657-XII (в редакції від 01.01.2017).

27.09.2018 під час виїзного засідання районної робочої групи з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведено 5 вибіркових обстежень об’єктів бізнесу по вул. Соборності на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівниками. В ході обстежень виявлено, що на об’єктах торгівлі працюють приватні підприємці та наймані працівники. Члени робочої групи рекомендували приватним підприємцям при прийомі найманих працівників дотримуватися трудового законодавства в частині належного та своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня, враховувати міжпосадову різницю в оплаті праці працівників та підвищувати розмір заробітної плати найманим працівникам.

28.09.2018 відбулось засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому були розглянуті питання про заходи з безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових та громадських будівель, розташованих в Металургійному районі та стан підготовки закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року з питань безпеки життєдіяльності. По першому питанню слухали директора ТОВ «Сітісервіс-КР», яка довела до відома присутніх виконання заходів з безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів, проблеми їх планового обстеження. По другому ‑начальника відділу освіти виконкому районної у місті ради з інформацією про стан підготовки закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року з питань безпеки життєдіяльності.

28.09.2018 на засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду були запрошені керівники 4 підприємств-боржників району, які надали пояснення та вказали об’єктивні причини заборгованості по внескам до Пенсійного фонду України та несвоєчасної сплати заробітної плати. Також комісією здійснюється моніторинг виплати заробітної плати, акерівникам підприємств рекомендовано сплачувати заробітну плату працівникам та обов’язкові внески до бюджету своєчасно, не порушувати вимоги діючого законодавства.

 

Інша інформація

Змінено інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄСВ

Міністерство фінансів наказом від 04.05.2018 р. №469 виклало у новій редакції Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – Інструкція), яка набула чинності з 26 червня 2018 року.

Ця Інструкція визначає процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.

Відповідно до змін розширено перелік платників єдиного внеску, зокрема, платниками єдиного внеску визначено членів особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню, на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (одночасно на пенсійне, на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності).

Крім того, законодавці надали можливість застрахованим особам доплатити єдиний внесок за попередні періоди, в яких вони не підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). За договором добровільного страхування єдиний внесок сплачується одноразово.

З Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна ознайомитись за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15.

Вид новин: