10.09.2021-26.09.2021

24.09.2021 відбулося засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду (далі - комісія). На засідання комісії були запрошені керівники 6 підприємств району.

Комісією проведено аналіз причин виникнення заборгованості із заробітної плати, заслухано представників новоутворених підприємств-боржників (КП «Фармація», КНП «Криворізька міська стоматологічна клінічна поліклініка №2» КМР) щодо заходів усунення заборгованості із заробітної плати, складання графіків погашення заборгованості. Також заслухано представників інших підприємств-боржників щодо дотримання ними графіків погашення заборгованості.

 

23.09.2021 в районі продовжена робота щодо припинення та недопущення стихійної торгівлі за адресами: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

22.09.2021 Зупинити насильство зможемо разом! під таким гаслом у виконкомі Металургійної районної у місті ради відділом у справах сім’ї та молоді було проведено розширене засідання районної координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження домашнього насильства, протидії торгівлі людьми.

На засіданні були присутні: заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кучер, члени координаційної ради, соціальні педагоги закладів освіти району.

Серед запрошених гостей:

-  Наталя Кожем’яка, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Криворізького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-  Віталій Джугостранський, начальник сектору превенції відділення поліції № 2 Криворізького районного управління поліції головного управління національної поліції в Дніпропетровській області.

Корисна та змістовна інформація, обмін досвідом, співпраця між усіма суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, - це ще один крок до реальних змін у профілактиці та попередженні домашнього насильства.

21.09.2021 відбулася нарада із заступниками керівників закладів вищої, фахової передвищої та професійно - технічної освіти з питань удосконалення роботи з національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення та визначення пріоритетних напрямків роботи зі студентською молоддю протягом 2021-2022 навчального року.

На нараді були присутні: заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кучер  та заступник голови Металургійної районної організації ветеранів, голова комісії по роботі з молоддю Тетяна Ждановська. Тетяна Олександрівна від імені ветеранів подякувала молоді та керівникам за плідну співпрацю та допомогу в рамках проведення акції «Ветеранське подвір’я».

22.09.2021 спільними зусиллями представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничних офіцерів поліції продовжена робота щодо недопущення незаконної торгівлі на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

21.09.2021 в тісній взаємодії представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції продовжена робота щодо недопущення незаконної торгівлі на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності. 

21.09.2021 у Металургійному районі проведено рейд щодо припинення незаконного обігу підакцизної групи товарів за участю заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, завідувача відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради, представників відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області та Громадського формування "ЗУБР".

  В ході рейду складено адміністративний протокол за  ст. 156КУпАП та вилучено 25 пачок цигарок (вул. Соборності, 29п біля Центрального ринку). Робота в даному напрямку триває.

20.09.2021 при взаємодії представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції недопущена незаконна торгівля на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

20.09.2021 студенти Криворізького фахового медичного коледжу долучились до щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «World Cleanup Day» - Всесвітнього дня прибирання (за ініціативи всесвітнього екологічного руху "Let's do it, Word!").

Студентський та педагогічний колектив закладу прибрали сміття і навели лад  на березі  третього ставка  у Металургійному районі та на прилеглій до коледжу території.

До проведення екологічної акції долучилися і інші заклади освіти.

19.09.2021 з нагоди 246 -й річниці від Дня заснування міста Кривого Рогу художня школа N1 імені О.Васякіна присвятили виставку дитячого малюнку "Що таке Кривий Ріг ?"

18.09.2021 в парку ім. Богдана Хмельницького (соцмісто) святкування з нагоди 246 -й річниці від Дня заснування міста Кривого Рогу .

17.09.2021 року  відділом розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради проведено інформаційну зустріч з суб'єктами господарювання району, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на Центральному ринку (вул. Соборності 29,к )з питання соціально-економічного захисту найманих  працівників.

На інформаційну зустріч було запрошено спеціалістів: інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, ГУ ДПС у Дніпропетровській області, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України.

В ході зустрічі  мова йшла про правильне оформлення найманих працівників, укладання трудових договорів, законодавчих змін щодо легалізації ринку праці, співпраці бізнесу та контролюючих органів, а також проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та інші питання.

17.09.2021 " У кожній пам'яті  - і біль і вдячність..."

Вже 40 років 17 вересня щорічно Криворізька загальноосвітня школа №15 ім. Миколи Решетняка приходить до пам'ятника "Криворізьким підпільникам", щоб зачерпнути сил із джерел стійкості та нескореності. З глибокою повагою і скорботою  згадуємо тих, чиє життя забрала війна.

Подвиг наших героїв-підпільників живе вже восьме десятиріччя. Вклоняємось їм низько й ми!

15.09.2021 вже вкотре, спільними зусиллями представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції недопущена незаконна торгівля на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

13.09.2021 спільними зусиллями представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції недопущена незаконна торгівля на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

Кожному порушнику правил торгівлі та благоустрою запропоновано передислокуватися на стаціонарні, спеціально обладнані, торгівельні місця на стаціонарному ринку на пільгових умовах.

13.09.2021 щопонеділка, протягом вересня 2021 року,  мешканці нашого міста відвідали ярмарок «Золота осінь», який проходить на території оптово-ринкового комплексу ТОВ "Еліт-Бізнес" (вул. Вокзальна, 26а).

!!!Проїзд на територію ринку під час проведення ярмарку з 8.00 до 12.00 БЕЗКОШТОВНИЙ!

Дякуємо адміністрації ринку за святкове  оформлення  та гарний настрій!

12.09.2021р. в Криворізькій №3 дитячій бібліотеці відбувся майстер-клас "Усмішка  ласкава - то найкраща справа. Магія оригамі"

(Напередодні дня народження Смайлика).

До нас завітали постійні користувачі, учасники групи "Скринька цікавих ідей".

Час сплинув непомітно...В присутніх вийшли чудові смайлики  та смайлики-сюрпизи…

З задоволенням діти поспілкувалися, попрацювали, отримали безліч приємних емоцій.

11.09.2021 з настанням осені та приходом першої осінньої прохолоди для одиноких пенсіонерів, які мешкають у приватному секторі, гостро постає питання впорядкування подвір’я та присадибної ділянки. Щороку учні та студенти закладів освіти Металургійного району в рамках акції «Ветеранське подвір’я» не тільки допомагають одиноким ветеранам по господарству, а й оточують їх увагою та турботою.

Тож з великою ініціативою студенти Криворізького будівельного коледжу відгукнулися на пропозицію Територіального центру соціального обслуговування у Металургійному районі щодо допомоги.

Така волонтерська діяльність ще раз нагадує всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними.

10.09.2021- 11.09.2021 мешканці нашого міста відвідали ярмарок «Золота осінь», який проходила на території Центрального ринку (вул. Соборності,29 к).

 

Вид новин: