11.12.2021-17.12.2021

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАГІН "ФАБРИКА ДОБРА"

17.12.2021 Волонтерський загін "Фабрика добра" долучився до районної благодійної акції "Даруємо захисникам затишок різдвяної домівки", прикрасивши ялинку в ЦДЮТ іграшками, які власноруч виготовили молодші школярі КЗСШ І-ІІІ ступенів №4

VII СЕСІЯ VIIІ СКЛИКАННЯ

17.12.2021 Відбулась VII сесія VIIІ скликання на якій було прийнято районний бюджет на 2022 рік та внесено зміни до бюджетних програм, що стосуються життєдіяльності району. Відкрив та провів пленарне засідання голова районної в місті ради Геннадій Шаповалов

В роботі сесії взяли участь: члени виконкому районної в місті ради, керівники структурних підрозділів виконкому районної в місті ради. Розглянуті усі питання та прийнято відповідні рішення.

АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»

17.12.2021 Відділ у справах сім'ї та молоді Металургійної районної у місті ради спільно зі студентським активом закладів освіти організував привітання дітей пільговох категорії району з Днем Святого Миколая та новорічними святами в рамках районної акції «Подаруй дитині свято».

Дякуємо Криворізький фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій за новорічне диво для 4 сімей пільгових категорій та новорічні подарунки для дітей.

АКЦІЇ "СТУДЕНТИ-ДІТЯМ"

17.12.2021 За ініціативи відділу у справах сім'ї та молоді, в рамках щорічної акції "Студенти-дітям" студенти Криворізького будівельного коледжу долучилися до районної акції «Подаруй дитині свято», відвідали багатодітну сім'ю та привітали малечу з Днем Святого Миколая.

Щирі посмішки, подарунки та сяючі очі дітей стали частинкою справжнього новорічного дива.

ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ НЕЗАКОННОЇ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ

17.12.21 Проведено позачерговий рейд за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради та Громадського формування "ЗУБР" щодо недопущення незаконної стихійної торгівлі в Металургійному районі за адресами: вул. Соборності ЗГТ "Ринок" та ЗГТ "Восход", вул. Святогеоргіївська ЗГТ "1-а міська лікарня" та вул. Криворіжсталі ЗГТ "Червона". Вході проведення роботи порушень не виявлено.

17.12.2021 В управлінні праці та соціального захисту населення відбулось засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду

17.12.2021 У "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" проведена інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та інших суспільно-небезпечних діянь в середовищі неповнолітніх»

16.12.2021 У ЦППРК №1проведена інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та інших суспільно-небезпечних діянь в середовищі неповнолітніх»

16.12.2021 В управлінні праці та соціального захисту населення пройшла інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та інших суспільно-небезпечних діянь в середовищі неповнолітніх»

16.12.2021 Проведено засідання районної робочої групи з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

16.12.2021 Пройшло навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення.

11.12.2021 у парку Героїв засяяла головна ялинка

 

 

Вид новин: