18.12.2021-21.12.2021

СВЯТКОВІ НОВОРІЧНІ ЗАХОДИ З ПРИВІТАННЯМ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

21.12.2021 За ініціативи та організації відділу культури та служби у справах дітей відбулись святкові новорічні заходи з привітанням дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які постраждали в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На святі присутні заступник голови районної у місті ради Павло Гивель, депутат обласної ради Щокін Вадим Петрович, депутат міської ради Пискун Олександр Валерійович та депутати Металургійної районної ради.

УЧАСТЬ У ПЕРШІЙ ВІДКРИТІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З СОЛЬФЕДЖІО ТА МУЗИЧНОЇ ГРАМОТИ СЕРЕД УЧНІВ ДИТЯЧИХ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

21.12.2021 Учні КЗСМО "Музична школа 4" КМР приймали участь у Першій Відкритій Всеукраїнській олімпіаді з сольфеджіо та музичної грамоти серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання. Вітаємо учнів викладача Наталі Безверхої, які зайняли призові місця:

- Щербина Анастасія (3 клас) - 1 місце;

- Щербина Михайло (4 клас) - 1 місце;

- Шамрай Марія (4 клас) - 1 місце!

Виражаємо велику вдячність викладачам спеціалізації "Теорія музики" та адміністрації КЗСМО "Музична школа №13" КМР за організацію та проведення олімпіади, в якій діти брали участь із великим задоволенням! Дякуємо батькам за підтримку своїх дітей!

УЛАШТОВАНО ТРЬОХ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЬ БЕЗ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

20.12.2021 До дня Святого Миколая службою у справах дітей улаштовано трьох дітей, які залишились без батьківського піклування до дитячих будинків сімейного типу.

Мрії дітей здійснились. Вони будуть зігріті батьківською любов'ю, увагою та піклуванням.

КЗСМО "МУЗИЧНА ШКОЛА 4" КМР

20.12.2021 Учні КЗСМО "Музична школа 4" КМР створили новорічну святкову атмосферу .

АКЦІЯ «СТУДЕНТИ – ДІТЯМ»

20.12.2021 Акція «Студенти – дітям» Відділ у справах сім’ї та молоді Металургійної районної у місті ради спільно зі студентським активом продовжує марафон святкових привітань дітей пільгових категорій з Днем Святого Миколая та новорічними святами в рамках районної акції «Подаруй дитині свято».

Висловлюємо слова подяки Криворізькому фаховому медичному коледжу за привітання та подарунки для дітей з багатодітної сім’ї.

УЧНІ 9 КЛАСУ КНТМЛ N16 ВІДВІДАЛИ РАДУ

18.12.2021 Напередодні свята Святого Миколая учні 9 класу КНТМЛ N16 відвідали Раду ветеранів Металургійного району. Діти прикрасили новорічними витинанками приміщення Ради. Стало святково, затишно та тепло!

Вид новин: